Medžioklės reikmenys

Aimpoint pristato raudonojo taško taikiklį Acro C-2 Red Dot, padengtą Ceracote Orange danga0


Acro C-2 Red Dot Cerakote Orange
Acro C-2 Red Dot Cerakote Orange
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Prekės ieškokite Medžioklės centro parduotuvėje Vilniuje arba internete

Vasario 29 d. Malmėje (Švedija) raudonojo taško taikymosi technologijos gamintojas Aimpoint pristatė naują Acro C-2 versiją, padengtą Ceracote Orange danga.

Nuo tada, kai 2021 m. Aimpoint pristatė seriją Acro, ją puikiai įvertino tiek medžiotojai, tiek sporto šauliai, teisėsaugos pareigūnai ir kariškiai visame pasaulyje. Įsiklausyti į galutinius technologijų vartotojus, tokiu būdu suteikiant galimybę papildyti produktų pasiūlos spektrą, yra vienas iš Aimpoint tikslų. Taikiklio korpusas pagamintas iš tvirtos Ceracote medžiagos, visame pasaulyje pelniusios pripažinimą dėl savo gerų savybių. Medžiaga saugo nuo korozijos, cheminių medžiagų ir UV spindulių poveikio, taip pat ji atspari ekstremalioms sąlygoms.

Acro C-2 Red Dot Cerakote Orange
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Acro™ C-2 yra universalus raudonojo taško taikiklis, kurį galima naudoti su įvairiais šaunamaisiais ginklais. Naujasis Acro C-2 ORANGE, sukurtas medžiotojų bendruomenei, užtikrina puikų matomumą miške. Sukurtas taip, kad atlaikytų ekstremaliomis sąlygomis naudojant tiek pusiau automatinį ginklą, tiek karabiną, tiek lygiavamzdį. Acro C-2 sukurtas naudojant patikrintą dizainą, patobulintą CR2032 akumuliatorių, kad būtų galima drąsiai naudoti ilgiau nei penkerius metus. Jam yra daug montavimo sprendimų, o kartu su Micro™ tvirtinimo plokšte jį galima montuoti su visais Micro™ laikikliais.

Šaltinis: Aimpoint

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv