Patirtis

Žiemgalos trophy 2023!0

Nuotrauka: Šaudymo mokykla ŽIEMGALOS KARYS

2032-12-17d., šaudykloje Medeina Panevėžio r., Šaudymo mokykla ŽIEMGALOS KARYS su bičiuliais surengė pirmąsias Lietuvoje 22lr huntrer tipo varžybas į kurias susirinko ne tik lietuvaičiai, bet ir šauliai iš Latvijos, nuo paprastų medžiotojų iki sportininkų iš giminingų šaudymo disciplinų.

Žiemgalos trophy 2023

,, Žiemgalos Trofėjus,, drąsiai galima teigti, kad tai ko gero pirmosios tokio tipo varžybos Europoje.

Varžybų tema medžioklė plius sportas. Medžioklės sudedamoji ta, kad buvo šaudoma į keliasdešimt kartų sumažintus įvairiausių žvėrių siluetus. Šauliai 4 pratimuose turėjo nurodytoje šaudymo zonoje aptikti žvėrį išsimatuoti iki jo atstumą ir paleisti taiklų šūvį. Sportinė šių varžybų dalis ta, kad buvo konkretus laiko limitas 8 min., ir aišku taškų skaičiavimas už pataikymus ir ne pataikymus.

Kas pradžioje atrodė nesudėtinga per 8min atrasti 5 gyvūnus ir padaryti 10 įskaitinių šūvių, realybėje tapo tikru iš šūkiu.

Šauliams buvo leidžiama naudotis visomis techninėmis priemonėmis, kurias jie galėjo turėti prie savęs, kaip pavyzdys žiūronai, tolimačiai, buvo ir naujausių technologijų, kurios patikimose rankose atsiskleidė pilnu pajėgumu +30% pranašumas nuo antros vietos. Aišku tai, kad sekančiuose etapuose, o jų bus dar 2 bus įdomu sekti tą tendenciją.

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv