Patirtis

Visuomenė kviečiama į diskusiją su eurokomisaru0

Medžiotojus vienijančios organizacijos kviečiamos dalyvauti diskusijoje, kartu visus tuos, kurie rūpi mūsų gamtos ateityje? Viena su medžiokle susijusi tema yra biologinės įvairovės strategija,kuri taip pat yra labai svarbi rūšių eksploatavimo kontekste.

Biologinės įvairovės išsaugojimui svarbu kontroliuoti mažųjų plėšrūnų populiacijas, apsaugant žemėje perinčius paukščius ir mažą fauną, ir sugyventi su dideliais mėsėdžiais. Tinkamas populiacijų valdymas reiškia pusiausvyrą tarp laukinės gamtos, aplinkos ir žmogaus ūkininkavimo.

Šaltinis: Aplinkos Ministerija

Europos Komisijos nario, atsakingo už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę, Virginijaus Sinkevičiaus vardu Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia visus, kuriems rūpi švaresnė ir sveikesnė aplinka, penktadienį, gruodžio 4 d., 11. 30 val. į diskusiją apie ES aplinkosaugos iniciatyvas kovai su klimato kaita. Renginys bus transliuojamas internetu.

Numatoma aptarti Europos žaliojo kurso, Biologinės įvairovės strategijos, žiedinės ekonomikos, principo „be atliekų“ įgyvendinimą, pramonės indėlį sprendžiant aplinkosaugos ir klimato kaitos problemas, jūrų ir jų išteklių apsaugą bei atkūrimą ir kt. klausimus.

Diskusijoje kartu su Virginijumi Sinkevičiumi dalyvaus Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Aplinkosaugos koalicijos pirmininkė Lina Paškevičiūtė ir „Urban Earth Lovers“ parduotuvės įkūrėja Laura Prievelytė-Juknė. Moderatorius – radijo ir televizijos laidų vedėjas Richardas Jonaitis.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose.

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.