Patirtis

Vienas iš mažiausių dienos / nakties taikiklų iš InfiRay – Saim0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Lietuvoje leidžiama naudoti naktinio ir šiluminio matymo taikiklius, kurie suteikia medžiotojams daugiau galimybių taisyklingai sumedžioti šernus, kontroliuoti lapių ir invazinių rūšių populiacijas. Daugelis medžiotojų šiuo metu susiduria su pasirinkimu, kurį prietaisą pirkti.

InfiRay Saim yra vienas iš mažiausių ir lengviausių dienos/nakties taiklių. Kai kurie pardavėjai siūlo jį kartu su greitaisiais laikikliais. Patogu ir patogu, jei tokius laikiklius turi ir jūsų dienos spindulys. Saimas lengvas ir lengvai transportuojamas, nereikalaujantis daug vietos.

InfiRay Saim SCP19W

InfiRay Saim SCP19W pasižymi paprastu ir lengvu valdymu. Stebint per Saim SCP19W galima lengvai perjunginėti funkcijas neprarandant savo stebimo objekto iš akių. Ergonomiškas dizainas ir puiki vaizdo kokybė. Įdiegta Infiray MatrixⅢTM technologija, kuri sukuria ryškesnį ir išsamesnį matymo lauką, pagerina objekto identifikavimo galimybes, užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir automatiškai pagerinama vaizdo kontrastą. Kaina 1195,00 Eur.

Paprastumas ir aukštos kokybės vaizdas

InfiRay Saim SCP19W pasižymi paprastu ir lengvu valdymu. Stebint per Saim SCP19W galima lengvai perjunginėti funkcijas neprarandant savo stebimo objekto iš akių. Ergonomiškas dizainas ir puiki vaizdo kokybė. Įdiegta Infiray MatrixⅢTM technologija, kuri sukuria ryškesnį ir išsamesnį matymo lauką, pagerina objekto identifikavimo galimybes, užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir automatiškai pagerinama vaizdo kontrastą.

Vaizdo ryškumo reguliavimas

Saim SCP19W termovizorinis taikiklis pasižymi ergonomišku dizainu ir puikia vaizdo kokybė. Šiame termovizoriniame taikiklyje vaizdo ryškumą galima reguliuoti rankiniu būdu. Vaizdo ryšku galima reguliuoti trumpai paspaudus meniu mygtuką.

Aptikimo atstumas iki 1800 metrų

InfiRay Saim SCP19W taikiklis pasižymi puikiomis aptikimo galimybėmis. Žmogaus dydžio objektą (1,8×0,5 m) aptikti galima iki 1800 metrų.

Ultra-Clear funkcija

Režimas, skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz., didelis rūkas, ar lietus. Režimas padidina prietaiso detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

Specifikaccijos
Jutiklio rezoliucija 256×192
Pikselio dydis, μm 12
Šiluminis jutiklis NETD, mk ≤40
Kadrų dažnis, Hz 25
Objektyvas, mm 19
Matymo laukas, ° 9.2° × 6.9°
Artinimas, x 2.3 – 4.6

InfiRay Saim

InfiRay Saim SCL35W

InfiRay Saim SCL35W, dėka 17 mikronų sensoriaus, su 35mm objektyvu ir 40mK šiluminiu jutikliu, objektus gali aptikti iki 1283 metrų. 1280×960 raiškos LCOS ekranas užtikrina aukštą vaizdo kokybę. InfiRay šiluminis jutiklis yra suderintas su „Matrix Ⅲ TM“ vaizdo apdorojimo algoritmu, sukurtu padidinti vaizdo aiškumą ir bendrą vaizdo detalumą. „Matrix Ⅲ TM“ praplečia matymo lauką ir patobulina objekto identifikavimo galimybes. Užtikrina aukštą vaizdo kokybę, automatiškai pagerinama vaizdo kontrastas. Kaina 2295,00 Eur

Aukšta vaizdo kokybė

InfiRay Saim SCL35W, dėka 17 mikronų sensoriaus, su 35mm objektyvu ir 40mK šiluminiu jutikliu, objektus gali aptikti iki 1283 metrų. 1280×960 raiškos LCOS ekranas užtikrina aukštą vaizdo kokybę. InfiRay šiluminis jutiklis yra suderintas su „Matrix Ⅲ TM“ vaizdo apdorojimo algoritmu, sukurtu padidinti vaizdo aiškumą ir bendrą vaizdo detalumą. „Matrix Ⅲ TM“ praplečia matymo lauką ir patobulina objekto identifikavimo galimybes. Užtikrina aukštą vaizdo kokybę, automatiškai pagerinama vaizdo kontrastas.

Ultra-clear funkcija

Režimas, skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz., didelis rūkas, ar lietus. Režimas padidina prietaiso detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

7 valandų veikimas

InfiRay Saim SCL35W turi prailgintą baterijų skyrių, kuris suteikia galimybę naudoti dvi, 16650 tipo baterijas. Maksimali baterijos veikimo trukmė — iki 7 valandų.

Smūgio apsauga

Saim serijos prietaisai pasižymi išskirtinai dideliu atsparumu smūgiams iki 1000G. Atatranka iki 6000 džaulių.

16 GB talpa video medžiagai

InfiRay Saim SCL35W termovizorinis taikiklis turi 16 GB vidinės atminties, palaiko Wi-Fi funkciją.

Vaizdo ryškumo reguliavimas

Vaizdo ryškumą galima reguliuoti rankiniu būdu — trumpai paspaudus meniu mygtuką, atsiranda keturi pasirinkimo lygiai.

PIP Funkcija

„Picture-in-Picture“ (vaizdas vaizde) funkcija pagerina vaizdo aiškumą, ekrano viršuje rodomas paveikslėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti taikinį, išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.

Tinkleliai

InfiRay Saim SCL35W termovizorinis taikiklis siūlo pasirinkti iš 8 skirtingų tinklelių, kad atitiktų skirtingus poreikius.

Specifikacijos

Jutiklio rezoliucija 384×288
Pikselio dydis, μm 17
Šiluminis jautrumas NETD, mk ≤40
Kadrų dažnis, Hz 50
Objektyvo lęšis, mm 35
Matymo laukas FOV, º 10.7×8
Optinis artinimas, x 2.02×
Skaitmeninis artinimas 1×/2×/4×

Bandymas. Sight Mark ir InfiRay Saim

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv