Patirtis

VIDEO! Nelegalus imigrantas iš Baltarusijos negali išvykti iš Lietuvos0

Ekrano nuotrauka

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdelis, kaip meška bando perlipti tvorą pasienyje. Nepavykus persiropšti per viršų, lokys ima griauti tvorą. Lietuvos pasieniečiai patvirtino – tai Lietuvoje prie sienos su Baltarusija užfiksuotas įvykis, rašo portalas tv3.lt.

Video matyti, kaip žvėriui trukdo tvoros viršuje esanti dygliuota viela. Pagal vaizdo įrašą galima spėti, kad kitoje pusėje – Baltarusija. Lokiai gyvena pastarojoje šalyje, taip pat Estijoje, gan dažnai sutinkami ir Latvijoje, o Lietuvoje – labai retai. Meškos tik migruoja per Lietuvą – per mūsų šalį keliauja tai į šiaurę, tai atgal į Baltarusiją.

Lokiui tikriausiai teko ieškotis aplinkkelio. Šie gyvūnai nesunkiai suranda, pro kur pralįsti. Tai gali būti ir upė – lokiai puikiai plaukia, o tvorų upėse nėra. Lietuvos pasieniečiai patvirtino, kad tai Lietuvoje, Švenčionių rajone nufilmuoti kadrai. Per tvorą meška į Baltarusiją brautis bandė rugpjūčio 18 dieną – veikiausiai ji rado kelią ir jau vaikšto anapus. Anot Lietuvos pasieniečių, vasarą jiems buvo žinoma apie dvi meškas Lietuvoje. Viena klaidžiojo Švenčionių rajone, kita – palei klaidžiojo Šalčininkų rajone, vadinamoje Dieveniškių kilpoje. Visą straipsnį galite rasti TV3.lt

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

Susiję straipsniai

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv