Patirtis

Varėnos rajono medžiotojų klubų – būrelių šaudymo varžybas0

Šių metų liepos mėn. 9 d. LMS “Gamta ” Varėnos skyrius organizavo Varėnos rajono medžiotojų klubų – būrelių šaudymo varžybas. Varžybose savo gebėjimus rodė 10 komandų (komandoje 5 – 6 medžiotojai. ). Viso dalyvavo 55 medžiotojai. Užduotys: šaudymas į bėgantį šerną po 5 šūvius ; 20 šūvių į stovinčius taikinius ( “stirninas nuo stabilios atramos” – 5 šūviai), ( “lapė” – atsigulus 5 šūviai), ( gemzė – nuo lazdos 5 šūviai), ( “šernas nuo rankos” – 5 šūviai). Visi šūviai iš graižtvinio ginklo. Taip pat ir šaudymas dvejose aikštelėse į skriejančius taikinius ( lėkšteles) po 25 taikinius.

Apdovanoti 5 geriausiai pasirodę visose užduotyse klubai – būreliai ir 5 kiekvienoje užduotyje asmeninėje įskaitoje pasirodę šauliai. Išdalintos 25 taurės ir 25 medaliai. Kad būtų lygybė ir vertinimai būtų teisingi “Lėkštučių” šauliai suskirstyti į dvi kategorijas: “Sportininkai ir “medžiotojai”.

Geriausiai pasirodė medžiotojų klubo “Briedis” prezidentė – Živilė Tamulienė, kuri surinko daugiausiai taškų asmeninėje įskaitoje ( į bėgantį šerną, į stovinčius taikinius, bei medžiotojų grupėje į skriejančius taikinius) ir iškovojo pirmas vietas. Iš viso varžybose dalyvavo 3 moterys. O būrelių – klubų įskaitoje pirmąją vietą laimėjo Dainavos medžiotojų būrelis.

Medžioklei valio!

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

Susiję straipsniai
LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.