Patirtis

Urvine medžioklę. Specialūs produktai0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Barsuko taukai

Barsukas yra valgomas ir labai skanus, o jo taukai, be to, itin vertingi. Kainos svyruoja: ištirpinti barsuko taukai gali kainuoti nuo 5 Eur už šimtą gramų iki 35 Eur už puslitrį. Taukai tirpinami vandens vonioje ir vartojami per burną arba išoriškai. Jie gerina jungiamųjų audinių ir kaulų mikrocirkuliaciją, mažina nuovargį, lengvina įtemptus raumenis, aktyvina kremzlių regeneraciją.

Taukai iki 100 procentų patenka į audinius, papildo juos vitaminais A, B2, B5, B12, R, K, PP, įvairiais mikroelementais ir kitomis biologiškai aktyviomis medžiagomis. Tepalai gali išgydyti uždegimą, bakterinius susirgimus ir mažinti skausmą. Barsuko taukai šildo, nes gerina kraujo apytaką, taigi ir toksinų šalinimą, taip pat pagreitina gijimą. Galima tepti pėdas, skaudamus sąnarius, raumenis, krūtinės, nugaros (sergant bronchitu) ir nosies sritis (sloguojant).

Vartojant per burną barsuko taukai gerina imunitetą, normalizuoja hemoglobino lygį, skrandžio ir žarnyno veiklą, padeda nuo uždegimo. Jie vartojami negyjančioms žaizdoms ir opoms išoriškai gydyti, sergant skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opalige.

Barsuko taukai nepakeičiami esant viršutinių kvėpavimo takų uždegimui – gydant bronchitą, plaučių uždegimą ir astmą. Jie naudojami net gydant ankstyvas vėžio stadijas kartu su meškos tulžimi ir bebro liaukų užpilu. Žinoma, tokia priemonė gali padėti tik tada, kai gydomasi pas gydytoją.

Bebro liaukų užpilas

Bebrai turi tris poras liaukų – pirmosios, viršutinės, kurios arčiau pilvo, yra lytinės liaukos, kita pora yra riebalinės liaukos, o gydomosios, specifinio kvapo liaukos yra arčiau uodegos. Ten yra du dariniai, kuriuose yra po porą kiaušinio dydžio liaukų: vienose yra standi pilka medžiaga, kuria gyvūnas sutepa savo kailį, kad neperšlaptų, antrose yra specifinio, apykarčio, ilgai išliekančio kvapo gelsvų išskyrų, naudojamų užimtai teritorijai pasižymėti ir per rują priešingai lyčiai vilioti. Būtent šios išskyros – sruogliai, kaip patvirtina mokslininkai, turi apie pusšimtį žmogui reikalingų cheminių medžiagų, jų junginių ir visokių natūralių žmogui reikalingų hormonų grupių.

Bebro liaukos išimamos, nuo jų pašalinamos plėvės ir liaukos džiovinamos apie savaitę. Paskui supjaustoma nedideliais gabalėliais ir užpilama degtine arba 70 procentų spiritu santykiu 1 : 10, t. y. 100 gramų liaukų litras skysčio. Reikia leisti nusistovėti porą savaičių ir tada galima vartoti. Bebro liaukų užpilas vadinamas medžiotojų viagra – esą prieš mylintis tereikia išgerti stiklinaitę.

Vartojant mažomis dozėmis priemonei būdingas raminamasis poveikis. Bebrų liaukos sutvarko nervų ir kraujotakos sistemą, sustiprina kraujagyslių sieneles ir pagerina medžiagų apykaitą. Padeda nuo trombozės – neskauda venų ir neplyšta kraujagyslės, taip pat padeda nuo kojų mėšlungio ir esant paralyžiui.

Vartojant per burną galima išgydyti cukrinį diabetą, žvynelinę ir egzemą. Užpilą patariama vartoti patyrus insultą – atsigaunama daug greičiau. Mažomis dozėmis užpilas ramina, didelėmis – dirgina. Vartojant protingomis dozėmis, padidėja bendras organizmo tonusas, todėl tinka vartoti naktimis dirbantiems kūrybinį darbą. Taip pat tai priemonė nuo visokio pobūdžio auglių – gerybinių ir piktybinių.

Jeigu briliantinis žaliasis skystis nuo spuogų nepadeda, mažiems vaikams užtepus bebro liaukų užpilo spuogai praeis. Bebro liaukas galima vartoti profilaktiškai, onkologiniams ligoniams padeda atsigauti po chemoterapijos, taip pat saugo nuo plaukų slinkimo po cheminės spinduliuotės.

Susiję straipsniai

Prie šios priemonės organizmą reikia pratinti palaipsniui: nuo 5 iki 10 lašų per dieną, po savaitės dozė dvigubinama, kol pasiekiama 40 lašų – maksimali dozė. Geriama tik rytais. Praverčia ir bebrų taukai, kurie veikia panašiai kaip meškos taukai. Jie išlydomi iš riebios, mėsingos uodegos ir vartojami įtepant nuo sąnarių sustirimo, artrito, podagros, sustingusių kojų ir sėdmenų. Gydytojai pabrėžia, kad bebro užpilą reikia vartoti išoriškai – jis gerai gydo žaizdas.

Taip pat liaukų užpilas vartojamas bebrams vilioti medžiojant spąstais.

Žurnalas Medžioklė dabar ir TikTok!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.