Medžioklės reikmenys

Stebėjimo kamera Burrel Edge HD + 4G0


Patikima ir efektyvi kamera
Patikima ir efektyvi kamera
Nuotrauka: Medeine.lt

Tai universali ir labai patikima kamera. Iš kitų kamerų išsiskiria tuo, kas siunčia vaizdo įrašus. Lengvai pastatoma, nustatymuose įrašomas el. pašto adresas vaizdams gauti. Rekomenduojama siųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus ne į telefoną kaip MMS, o el. paštu. Taip pigiau ir patogiau.

Galima, pavyzdžiui, susikurti atskirą Gmail pašto adresą ir naudoti jį vien tik vaizdams gauti. Kamera siunčia 4G tinklu – naudotojai teigia, kad informacija siunčiama labai greitai. Pabrėžiama, kad kamera nevartoja daug energijos, todėl išorinė ar vidinės baterijos veiks ilgai – net iki 6 mėnesių, priklausomai nuo oro ir kaip dažnai fotografuojama bei siunčiama.

Jeigu atminties kortelė pilna, ji perrašoma, bet talpesnės kortelės tikrai užteks ilgam. Galima net įrašyti vaizdą su garsu, taip pat įmanoma kartu ir fotografuoti, ir filmuoti. Į kamerą galima trumpąja žinute siųsti įvairias komandas, pavyzdžiui, liepti fotografuoti, pakeisti nustatymus. Šios kameros nė vienas Medžioklės komandos narys neišbandė, todėl galime vadovautis tik prekybininkų ir kitų naudotojų suteikta informacija.

 

Burrel Edge HD+ 4G

Specifikacijos

Susiję straipsniai

IR blykstės veikimo atstumas: 18 m
Fotojungiklio reagavimo laikas: 0,6 s
Vaizdo kampas: 58o
Judesio jutiklio veikimo atstumas: 25 m
Maksimali vaizdo įrašų raiška: 1080p, 30fps
Nuotraukų raiška: 12 MP
Vaizdo siuntimas: yra
Maitinimas: 12 AA 1,5 V baterijų
Atminties kortelė: iki 32 GB
Matmenys: 153 × 124 × 90 mm

Stebėjimo kamera Burrel Edge HD + 4G

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.