Patirtis

VIDEO. Epinis tradicinio renginio atgaivinimas – Medžiotojų šventė Prienuose0

Rugsėjo 9 dieną Siponų dvare, Prienų r. nuvilnijo Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) Prienų skyriaus organizuota medžiotojų šventė.

Atsinaujinusiam skyriui suorganizuoti šią šventę buvo didelis iššūkis, kadangi į ją atvyko net 13 rajoninių klubų/būrelių ir trys komandos ir kaimyninių draugijų, tai Kauno medžiotojų sąjunga, Alytaus medžiotojų ir žvejų draugija, bei LMŽD Trakų skyrius. Šaudymo varžybose dalyvavo per šimtą dalyvių! Tai rekordinis kiekis!

Šventės pradžioje Medeinės medaliais buvo apdovanoti labiausiai rajonui nusipelnę medžiotojai tai: Sigitas Kuras, Juozapas Andriulis, Eimutis Zdanevičius, Valentinas Beleška, Vytas Jenušauskas, Silvinas – Juozas Striauša ir Erika Tribulaitė – Junevičienė.

LMŽD pirmininkas Virginijus Kantauskas ir Andrius Palionis iškilmingai pakėlė LMŽD Prienų skyriaus vėliavą, aidint medžioklės ragui, kurį pūtė pats LMŽD direktorius Laimonas Daukša ir šventė prasidėjo!

Lietuvos Heideterjerų augintojų klubas pristatė visas šventėje dalyvavusias medžioklinių šunų veisles, vyko gyros kilnojimo varžytuvės, klubai/būreliai rungėsi dėl skaniausio patiekalo ir gražiausio stendo nominacijų. Taip pat savo medžioklės žinias medžiotojai galėjo pasitikrinti dalyvaudami protmūšyje.

Mažiesiems šventės dalyviams taip pat netrūko pramogų, visi puikiai leido laiką, bendravo tarpusavyje, skanavo žvėrienos patiekalų. Gausus būrys rėmėjų įsteigė puikių prizų, tad šventės pabaigoje vyko loterija, kurioje buvo išdalinta per penkiasdešimt įvairių prizų, o geriausieji buvo apdovanoti vertingais suvenyrais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams, be kurių nebūtų pavykę suorganizuoti šios šventės ir tikimės ateityje suburti dar daugiau kolektyvų! Medžioklei Valio!

Medžiotojai miesto šventėje „Rudens bendrystės sodas 2023 m.“

Varžybų rezultatai

Gyros kilnojimo varžybos:
1. Mantas Bublys
2. Darius Mališauskas
3. Danas Ruminavičius

Skaniausio patiekalo konkursas:
1. MB „Prienai“
2. MB „Sakalas“
3. MK „Barauskinė“

Stendas
1. MK „Šilavotas“
2. MB „Išlaužas“
3. MB „Prienai“

Protmūšis
1. MK „Naujoji Ūta“
2. MK „Lokupis“
3. MB „Pakuonis“

Susiję straipsniai

Šaudymas į skraidančius taikinius
Svečiai Moterys
1. Žaneta Overlingienė
2. Paulina Andriuškevičiūtė
3. Lina Baužė
Rajono Moterys
1. Akvilina Kapočiūtė
2. Gabrielė Zamblauskienė
3. Dalia Černevičienė
Svečiai Vyrai
1. Aleksandras Šilkaitis
2. Sergej Bašev
3. Valdas Kundrotas
Rajono Vyrai
1. Rytis Tarasevičius
2. Mantas Milušauskas
3. Marius Žilinskas
Open komandinė
1. MK „Šilavotas“
2. Kauno medžiotojų sąjunga
3. MB „Prienai“
Rajono komandinė
1. MK „Šilavotas“
2. MB „Prienai“
3. MK „Jieznas“

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

LA.lv