Šunys

NVO naujienos. Lietuvių skalikų augintojų sąjunga0

Nuotrauka: iš archyvo

Po ilgo nesimatymo nei medžioklėse, nei sąjungos renginiuose dėl siaučiančios pandemijos lietuvių skalikų augintojai gegužės 1 d. susitiko Žemaitijos regiono lietuvių skalikų parodoje. Renginys buvo išties gausus dalyvių ir žiūrovų. Visi buvo išsiilgę bendravimo, todėl kartkartėmis žiūrovų pašnekesiai buvo garsesni nei skalikų balsai. Parodai teisėjavo nacionalinės kategorijos teisėjai Valdas Petrauskas ir Erika Junevičienė.

O prizines vietas iš 32 registruotų lietuvių skalikų užėmė patys gražiausi. Patinų jaunimo klasės nugalėtoju tapo Portas Gerdauja (sav. Saulius Narbutis). Kalyčių jaunimo klasės nugalėtoja –Panda Gerdauja (sav. Ričardas Barzdenis), ši kalytė tapo ir absoliučia parodos nugalėtoja (titulai: JN, N, BOB).

Atviros klasės patinų ringo nugalėtoju tapo lietuvių skalikas Marsas (sav. Andrius Mikučiauskas, titulas – LT CAC). Atviros klasės kalių ringo nugalėtoja tapo skalikė Alisa (sav. Saulius Gauronskas, titulas – LT CAC).

Darbinės klasės kalių ringo nugalėtoja tapo skalikė Tika (sav. Edgaras Varanavičius, titulas – LT CAC). Čempionų klasės patinų nugalėtoju tapo Baris (sav. Olegas Murnevas). Jis taip pat buvo išrinktas gražiausiu kitos lyties atstovu (titulas – BOS).

Veteranų klasės kalių ringo nugalėtoja išrinkta skalikė Marta (sav. Ieva Nagulevičienė (titulas – VN).

Susiję straipsniai

LSAS prezidentas Ričardas Barzdenis džiaugiasi įvykusiu renginiu, dalyvių ir žiūrovų gausa bei tikisi, kad ateityje veislės entuziastams neteks taip ilgai išsiskirti, o renginiai vyks dažniau.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.