Patirtis

NVO jaujienos. Naujieji metai prasideda su naujomis pareigomis0

Pirmą sausio savaitę įvyko išplėstinis Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) tarybos posėdis, kuriame aptarta organizacijos veikla, pernai metų patirtis ir šių metų iššūkiai – įvairių medžiotojų bendruomenei svarbių klausimų sprendimas.

Atsižvelgiant į tai, kaip dažnai per pastaruosius metus pasigirsdavo kvietimas daugiau pastangų skirti medžiotojų ir medžioklės įvaizdžiui puoselėti, buvo aptartos galimybės glaudžiau bendradarbiauti su visuomene, įtraukti žiniasklaidą nušviečiant medžioklės ūkiui aktualius klausimus ir užtikrinant įstatymų leidybos skaidrumą.

Posėdžio dalyviai buvo supažindinti su nauja LMŽD ir jos rajoninių skyrių komunikacijos strategija. Į jos kūrimą įsitraukė ir naujasis draugijos vadovas Virginijus Kantauskas, kuris praėjusių metų pabaigoje apsilankė keliuose regioniniuose skyriuose, kad susipažintų su jų vadovybe, atliktais darbais ir įsigilintų į skyrių problematiką.

Per tarybos posėdį nuspręsta įsteigti naują – Komunikacijos – komisiją. Jos vadovu išrinktas Deividas Staponkus. Komisijos sudėtyje bus ir Vytautas Kvietkauskas bei LMŽD direktorius Laimonas Daukša.

LMŽD tarybos posėdyje atnaujintos Medžioklės, medžioklės trofėjų ekspertų ir mokymo bei Medžioklinės šunininkystės komisijos. Trofėjų ekspertų komisijai vadovaus Artūras Kibiša. Ją sudaro 21 patyręs specialistas, tarp kurių yra ir buvęs LMŽD Medžioklės skyriaus vadovas Eugenijus Tijušas bei CIC vyr. tarptautinis trofėjų ekspertas Antanas Truskauskas.

Susiję straipsniai

Medžioklės kinologijos komisiją dabar sudarys penki žmonės: Vygantas Buzys, Vytautas Kucevičius, Valdas Lakneris, Ričardas Barzdenis ir Šarūnas Bagdonas.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv