Patirtis

Nusivylimas. Kai vamzdyje įstringa šepetėlis0

Nuotrauka: iš archyvo

Medžioklės diena. Sniegas. Ėjau su šunimi ieškoti kraujo pėdsako, todėl po medžioklės ginklui reikėjo ypatingo dėmesio. Blaser R8 7mm Rem Mag. Išėmiau spyną, dėtuvę, nuėmiau optinį taikiklį ir į vamzdį įpurškiau Ballistol tepalo, praverčiančio tokiomis situacijomis, nes kitą dieną vėl reikės medžioti. Kai ginklas taip kurį laiką pastovėjo, paėmiau Bore Snake šepetėlį, kuris buvo tinkamo kalibro ir anksčiau jau naudotas tam pačiam vamzdžiui…

Turbūt tokie dalykai nutinka tik man. Minkštas šepetėlis ėmė ir įstrigo vamzdyje. Taip, kad neišjudinsi. Įstrigo ir viskas. Trauk kaip nori, nejuda nei pirmyn, nei atgal.

Ką daryti? Kad nereikėtų vežti ginklo pas meistrą, teliko vienas sprendimas… Prie džipo kablio pririšau ginklą, o išorėje esantį Bore Snake galą – prie keturračio gervės. Lėtai traukiant pavyko įsprūdusį šepetėlį ištraukti lauk. Pasirodo, išsitempė jo kilpa ir todėl šepetėlis sustorėjo ir įstrigo. Sunku pasakyti, kuriuo momentu tai įvyko.

Atrodytų, kad tai laiko patikrintas valomasis įrankis, kad gamintojas pagalvojo apie visas situacijas, bet, pasirodo, būna ir nenumatytų atvejų. Gerai, kad pavyko iš vamzdžio kanalo pašalinį daiktą!

Susiję straipsniai
Kai vamzdyje įstringa šepetėlis

Tokio tipo Bore Snake minkštas šepetėlis įstrigo vamzdyje.

Nuotrauka: iš archyvo

LA.lv