Medžioklės reikmenys

Nedideli, fotografuoja ir siunčia: BG710-M 4G0


BG710-M 4G
BG710-M 4G
Nuotrauka: iš archyvo

Vienas įdomiausių momentų – kai išimi SD kortelę iš miško kameros ir žiūri, kokių stebuklų prifilmuota ir prifotografuota. Net jeigu kamera nuotraukas siunčia, kai kurie dalykai praleidžiami, o SD kortelėje slypi įvairiausių staigmenų. Su BG710-M 4G iš Fotogun.lv pamačiau labai netikėtą dalyką – niežuotą lapę. Kamerą gavau išbandyti dvi savaites, bet tik fotografavimą ir filmavimą – neturėjau atliekamos SIM kortelės, tad neišbandžiau, kaip siunčiamos žinutės.

BG710-M 4G kamera

Nustačiau nuotraukų ir filmavimo režimą, kad pamatyčiau, kas ten miške triuška. Atėjo šernas, kuris čepsėdamas ėdė iš statinės grūdus, taip pat dvi lapės: viena graži, kita – niežuota. Šią tikrai reikės sumedžioti. Kameros judesių jutiklis veikia iš gana toli ir nufilmavo šerną maždaug už 20 metrų. Vaizdas įrašomas su garsu, tai linksma klausytis, kaip tamsoje miške prie statinės čepsi kriuksis.

Kamera išsiskiria nedideliais matmenimis ir įkraunamomis baterijomis. Nuotraukas ji saugo atminties kortelėje ir siunčia jas per MMS, debesiją ar el. paštu. Kamerą galima sukonfigūruoti iš namų, siunčiant SMS arba Android programėle: pakeisti nustatymus ar gauti momentinę nuotrauką ir taip sužinoti, kas vyksta konkrečiu metu. Android programėlė iš tiesų palengvina gyvenimą, nes tada nereikia siuntinėti SMS su įvairiomis komandomis. Programėlėje reikia registruoti ir kamerą, ir SIM kortelės numerį.

BG710-M 4G naudojama panašiai, kaip kitos tokio tipo kameros, skirtumas tas, kad ekranėlis, kuris paprastai būna viduje, šiuo atveju yra išorėje. Ekranėlis nedidelis, bet jame gerai matosi, kaip kamera pastatyta priešais šėryklą, taip pat labai patogiai ir greitai galima peržiūrėti padarytas nuotraukas.

Specifikacijos

– Komplekte 32 GB SD kortelė ir dvi įkraunamos 18650 baterijos
– Galima naudoti ir prijungus išorinį 6 V akumuliatorių (yra galimybė naudoti ir saulės bateriją, bet rekomenduojame akumuliatorių)
– Nuotraukos siunčiamos MMS, debesija, el. paštu
– Kamerą galima valdyti iš namų, siunčiant SMS ar Android programėle (pvz., keisti intervalą iš 5 į 30 min, jeigu dieną fotografuojama daug paukščių)
– Mažesnių matmenų fotografuojanti ir filmuojanti 4G kamera: tik 115 × 81 × 45 mm
– Siūlo Fotogun.lv
– Kaina: 189 eurai

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.