Medžioklės reikmenys

Naujausia stebėjimo kamera Uovision LiveStream 4G LTE0

Prekė yra prieinama internetinėje parduotuvėje medeine.lt.

„Uovision LiveStream“ žaidimų kamera atveria tiesioginį kelionės tikslo vaizdą! Dabar galite bet kada ir bet kur prisijungti prie fotoaparato ir tiesiogiai stebėti, kas ten vyksta. Jei norite, galite įrašyti vaizdo įrašą su garsu nemokama LinckEazi nuotolinio valdymo programa.

Visą laidą žiūrėkite čia Pokalbiai apie medžioklę #37. Naujienos parduotuvėje medeine.lt

Uovision LiveStream palaiko nemokamą LinckEazi nuotolinio valdymo programinę įrangą, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš Google Play arba Apple Store į savo mobilųjį telefoną (LinckEazi APP). Taip pat galite prisijungti prie „LinckEazi“ paslaugos naudodami savo kompiuterio naršyklę, naudodami savo ID. Naudodami „LinckEaz“ taip pat galite nuotoliniu būdu nemokamai valdyti fotoaparatą!

Kalbos parinktis rasite LinckEazi kalbos meniu; Suomija, Švedija, Norvegija, Anglija ir Vokietija. LinckEazi yra tikras stebėjimo komandų centras, iš kurio valdote vieną ar daugiau Uovision žaidimų kamerų. Tuo pačiu galite matyti svarbiausią informaciją apie fotoaparato būseną, pvz., akumuliatoriaus įkrovą, atminties kortelės būseną, atminties vietą ir kt.

Uovision LiveStream palaiko didelės spartos 4G LTE ryšį, kuris garantuoja aukštos kokybės didelės spartos vaizdo perdavimą iš paskirties vietos!

Susiję straipsniai

Žaidimų kamera „Uovision LiveStream“ perduoda aukštos kokybės spalvotus objekto vaizdus dienos metu, o naktiniai vaizdai gaunami juodai balti dėl nematomos infraraudonųjų spindulių blykstės. Kai nufotografuosite objektą, galėsite patogiai persijungti į tiesioginį režimą, kad pamatytumėte situaciją vietoje. „Quad HD 1440P Live“ režimu dienos metu galima filmuoti spalvotai ir naktį, apšviestą nespalvotai infraraudonųjų spindulių blykste.

Padėkite mums augti! Paspauskite PRENUMERUOTI ir varpelio mygtuką!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.