Medžioklės reikmenys

Naujasis CZ 600 LUX .223 Rem0


CZ 600 LUX .223 Rem
CZ 600 LUX .223 Rem
Nuotrauka: Emilija Mariševa

Kas yra CZ 600 LUX .223 Rem? Tai labai populiarus prekių ženklas, medžiotojams prieinamas dėl savo net labai protingos kainos. Pagaliau medžiotojus pasiekė ir naujoji 600 serija.

Šiuolaikiškas, maloniai subalansuotas ir kompaktiškas – tokį pirmą įspūdį palieka ginklas, kuris jau kitų metų pradžioje atiteks loterijos laimėtojui. Kadangi šio kalibro šūviui būdinga palyginti nestipri, šaulio nevarginanti atatranka, ginklas puikiai tiks ne tik smulkiųjų žvėrelių medžioklei, bet ir šaudymo sportui.

Nuotrauka: Emilija Mariševa
Nuotrauka: Emilija Mariševa
Nuotrauka: Emilija Mariševa
Nuotrauka: Emilija Mariševa
Tai yra naujausias čekų ginklų gamintojo Česká zbrojovka centrinio uždegimo šoviniams skirtas ginklas. Šis šautuvas turi elegantišką alyvuoto riešutmedžio buožę su išformuota pažande ir ergonomiška, neslystančia pistoleto rankena. Riešutmedis panaudotas ir spynos užraktui. Šautuvo vamzdis karštai kaltas, o tai užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą, be to, jis padengtas ir antikorozine danga. Taip pat, siekiant pritaikyti ginklą kiekvieno šaulio poreikiams, galima keisti ir nuleistuko spūdį, iš viso yra keturios pozicijos: nuo 6 iki 13,5 niutono. Tai padaryti galima visiškai paprastai, neardant paties mechanizmo, o tik pasukant varžtelį šalia nuleistuko.

Kad naujam savininkui netektų rūpintis, vamzdžio gale yra jau gamintojo suformuoti M15x1 sriegiai su veržle duslintuvui, taip pat ir optiniam taikikliui. Optinį taikiklį galima primontuoti Remington 700 tipo laikikliais.
Šio kalibro šautuvas puikiai tiks žiemą lapėms, pavasarį – bebrams, o vasarą – stirninams medžioti. Taip pat tai nuostabus ginklas treniruotėms šaudykloje, nes vienareikšmiškai .223 Rem kalibro šaudmenys ne tik gana plačiai prieinami, bet ir palyginti pigūs. Dailus ginklas reikliam medžiotojui.

Specifikacijos

Susiję straipsniai

Pagaminta: Čekijoje
Kalibras: .223 Rem
Dėtuvė: išimama, 5 šovinių
Graižtvos žingsnis: 1:9
Graižtvos dydis: M15 x 1
Bendras ilgis: 997 mm
Svoris: 3,2 kg
Kaina: 1464 eurai

Priedą apie žvėrienos mėsos perdirbimą rasite čia!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.