Patirtis

Naujas Lietuvos rekordas – elnio ragai surinko neregėtą balą!0

Nuotrauka: Suduvos medžiotoju sajunga

Šaltinis: Suduvos medžiotoju sajunga

Suduvos medžiotojų sajungos tinklalapyje paskelbta stulbinanti žinia. Šiais metais pasiektas naujas Lietuvos elnių trofėjų rekordas.

Sūduvos medžiotojų sąjungos Medžiotojų klubo “Medžioklis” narys Virginijus Rudvalis rugpjūčio 15 dieną sumedžiojo įspūdingą tauriojo elnio patiną.

Medžioklės trofėjų ekspertų komisija sudarytą iš vyresniųjų medžioklės trofėjų ekspertų Raimondo Ribačiausko ir Jelenos Tučinos, medžioklės trofėjų eksperto Ramūno Mažėčio ir jaunesniųjų medžioklės trofėjų ekspertų Nerijaus Tamošaičio ir Remigijaus Skuolio pamatavo šiuos įspūdingus tauriojo elnio ragus ir juos įvertino 247,7825 balo.

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Sveikiname medžiotoją Virginijų Rudvalį su nauju visų laikų Lietuvos rekordu.

Kadangi šis taurusis elnias buvo sumedžiotas medžioklės plotų vienete besiribojančiame su Lenkijos Respublika, kuriame gyvenantys taurieji elniai migruoja tarp Lietuvos ir Lenkijos, matavimo rezultatai buvo palyginti su Lenkijoje sumedžiotų tauriųjų elnių trofėjais ir nustatyta, kad šio Lietuvoje sumedžioto tauriojo elnio trofejas užimtų antrą vietą tarp visų lakų Lenkijos geriausių tauriųjų elnių trofėjų.

Susiję straipsniai
Medžiotojas Virginijus Rudvalis su savo trofėjumi
Nuotrauka: Suduvos medžiotoju sajunga

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv