Medžioklės reikmenys

Naudodami Thermacell galite atbaidyti visus šernus!0

Nuotrauka: unsplash.com

Thermacell

Turbūt vienas geriausių medžiotojams sugalvotų sprendimų yra Thermacell uodų repelentas, kuris iš tiesų yra gana sudėtingas prietaisas, užtat labai efektyvus. Išbandytas gamtoje! Tai daugkartinis prietaisas, reguliariai papildomas dujomis, kurios degdamos šildo repelentinę plokštelę. Ją irgi reikia nuolat keisti.

Prietaisas nelabai pigus, taip pat reikia numatyti reguliarias išlaidas dujoms ir atsarginėms plokštelėms, tačiau poveikis neabejotinas. Prietaisas lengvas, jį patogu nešiotis medžioklėje, prisitvirtinus prie diržo ar kuprinės. Jis apsaugos nuo uodų ir mašalų, bet ne nuo erkių, nes prietaisas sušildo specialiai apdorotą vienkartinę repelento plokštelę, iš kurios išsiskiria kvapas, nepatinkantis būtent skraidantiems kraujasiurbiams.

Iš patirties galiu pasakyti, kad jis efektyviai veikia ir pučiant vėjui. Prietaiso nereikėtų dėti taip, kad plokštelės skleidžiamo garo įkvėptum pats ar tavo šuo, nes nieko sveiko ten nėra, bet lauke jokio kenksmingo poveikio žmogui neturėtų būti.

Nors šis metodas labai efektyvus, yra keletas esminių minusų: reikia papildyti dujas ir keisti plokšteles, o tai reguliarios išlaidos, be to, jeigu dujos baigiasi ir krepšyje nėra atsargų, prietaisas nebeveiks. Taip pat jau minėtas trūkumas – priemonė veikia tik skraidančius siurbikus. Norint apsaugos nuo erkių, reikia naudoti kitas priemones. Viena galimybė – rengtis specialia erkes atbaidančia medžiokline apranga, dar galima naudoti įvairias purškiamas priemones nuo erkių.

Naudodami Thermacell galite atbaidyti visus šernus!

Susiję straipsniai

Žiūrėkite iki galo ir sužinokite, ko nedaryti, kad taip neatsitiktų!
Pasakoja internetinės parduotuvės https://www.medeine.lt/ savininkas Aleksas Blonskis.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.