Uncategorized

Maždaug 600 000 medžiotojų ir ūkininkų išeina į Madrido gatves protestuoti prieš medžioklės draudimus (atnaujinta)0

Nuotrauka: Interneto ištekliai

Tūkstančiai medžiotojų ir ūkininkų kovo 20 dieną Ispanijos sostinėje Madride išėjo į gatves protestuodami prieš vyriausybės politiką. Pirminiais skaičiavimais, proteste gali dalyvauti apie 150 000 dalyvių, o renginys buvo daug platesnis nei planuota. Jau kovo 22 dieną pranešama, kad renginyje dalyvavo daugiau nei 600 000 žmonių!

Tūkstančiai medžiotojų ir ūkininkų kovo 20 dieną Ispanijos sostinėje Madride išėjo į gatves protestuodami prieš vyriausybės politiką. Žygio tikslas buvo parodyti savo paramą medžioklei ir žemės ūkiui. Protestus paskatino daugybė problemų. Pirma, buvo protestuojama prieš naująjį Gyvūnų gerovės įstatymą, kuris suteikia gyvūnams teises, panašias į žmonių teises. Antra, buvo raginama vilką išbraukti iš saugomų rūšių sąrašo ir panaikinti draudimą medžioti jūrų lydekas. Taip pat buvo raginama atkurti miškų ūkį nacionaliniuose parkuose.

Nurodyta, kad uždraudus medžioklę kils grėsmė biologinei įvairovei, padidės laukinės gamtos sukeltų avarijų, žalos žemės ūkiui ir įvairių ligų plitimo rizika.

600 000 medžiotojų ir ūkininkų išeina į Madrido gatves

Visi dalyviai buvo kviečiami apsivilk ką nors oranžinio, todėl šis žingsnis vadinamas oranžine armija. Renginį organizavo Ispanijos karališkoji medžioklės federacija.

Tiesiogiai iš Madrido (įrašyta)

Susiję straipsniai

Europos medžioklės ir laukinės faunos apsaugos asociacijų federacijos (FACE) prezidentas Turbjärnas Larsonas pasveikino Ispanijos karališkąją medžioklės federaciją, jos partnerius ir medžiotojus su puikiai organizuotu ir pravestu istorinių medžiotojų žygiu Madride. Kaimo ir medžiotojų bendruomenė nusiuntė aiškią žinią ne tik Ispanijos, bet ir Briuselio įstatymų leidėjams. Prezidentė pabrėžė, kad mums reikia teisingų ir vykdytinų įstatymų!

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv