Medžioklės reikmenys

Mauser 98 – prabangus 125-ojo jubiliejaus modelis0


Mauser 98er Jubilaeumswaffe
Mauser 98er Jubilaeumswaffe
Gamintojo reklaminė nuotrauka

Mauser 98 yra labai populiari vokiečių graižtvinių šaunamųjų ginklų serija, sukurta dar 1898 m., naudota XX a. pradžioje ir tebenaudojama iki šiol. Šios serijos karabinai laikomi vienais inovatyviausių ir patvariausių kada nors sukurtų ginklų. Mauser 98 gali būti laikomas ir vienu tiksliausių karabinų, plačiai žinomas ir labai populiarus.

Dortmunde vykusioje parodoje Jagd&Hund žurnalo Medžioklė komanda turėjo puikią galimybę pamatyti ginklą realiai ir savo akimis įvertinti jo unikalią išvaizdą bei savybes. Mauser 98 laikomas kone visų šiuolaikinių ginklų pirmtaku. 125-osioms gamybos metinėms pažymėti įmonė nusprendė sukurti specialų jubiliejinį karabiną.

Gamintojo reklaminė nuotrauka

Sukurtas tarnauti amžinai

Mauser 98 pagamintas veikti visą amžinybę. Šis ginklas kelia nostalgiškų jausmų ir primena senus gerus laikus, tačiau pagamintas naudojant naujausias technologijas. Naujausio Mauser 98 pagaminta tik 25 egzemplioriai. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas ginklas gali atlaikyti sudėtingas sąlygas ir yra tikslus įvairiais atstumais.

Klasikinis safario karabino stilius, sujungtas su senovinių ginklų elementais, įkvėpė ginklų meistrus sukurti išskirtinį originalaus Mauser 98 jubiliejinį leidimą. Įvairūs ginklo elementai daro šiuos ginklus išskirtinius ir absoliučiai unikalius. Suderinti įvairūs aukso elementai, angliško stiliaus ornamentai, prabangi 8 klasės mediena ir raudonas buožės kulnas. Dėl to ginklas tampa tikru unikalios išvaizdos šedevru. Kiekvienas Mauser 98 jubiliejinis ginklas yra savitas. Šis unikalus karabinas yra standartinės ir magnumo versijos.
Ginklo kaina: 35 125 eurai… Todėl mums – paprastiems mirtingiesiems – į tokį telieka paganyti akis ir šiek tiek pasvajoti.

Mauser 98 yra įvairių kalibrų, įskaitant 7.92×57 mm Mauser, 8×57 mm IS, .30-06 Springfield, .270 Winchester ir kitus. Apskritai Mauser 98 yra dėmesio vertas ginklas, populiarus tiek kariniame pasaulyje, tiek medžioklėje ir sporte. Jis sukurtas taip, kad būtų ilgaamžis ir atlaikytų intensyvų naudojimą.

Susiję straipsniai

Be to, Mauser ginklai vis dar tebėra paklausūs tarp šaudymo entuziastų ir istorijos mėgėjų visame pasaulyje. Taip pat galima daryti išvadą, kad šios serijos ginklai dėl savo unikalios ir prabangios išvaizdos vienareikšmiškai būtų kiekvieno ginklų kolekcininko svajonė.

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv