Patirtis

Kitokia versiją apie šūvi Kėdainių rajone. Atskleidžia ukininkopatarejas.lt0

Nuotrauka: iš archyvo

Jau buvo pranešta, kad Kėdainių raj., Kauno medžiotojų klube „Mėkla“ įvyko nelaimingas atsitikimas. Prasidėjus pirmam varymui, kmedžiotojas miške šovė į elnius. Po varymo paaiškėjo, kad buvo peršautas varovas. Nukentėjęs asmuo skubiai nugabentas į į Kauno ligoninę, tuo tarpu policija pradėjo tyrimą.

Pirminiais duomenimis būvo manoma, kad kulka rikošetavo nuo kieto objekto ir pataikė varovui į pilvo sritį.

Portalas ukininkopatarejas.lt rašo, kad visose šalies informavimo priemonėse teigiama, kad varovas sužeistas į pilvo sritį: kulka iš nugaros pusės praėjo kiaurai, laimei, nekliudė gyvybiškai svarbių organų, žmogus išgyveno.

Tačiau tiesa gali būti šiek tiek kitokia. Patyrę medžiotojai vieningai tvirtino, kad ši informacija prasilenkia su elementaria logika dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, jie atkreipia dėmesį į tai, kad kai kulka pataiko į didžiulį žvėrį ir jį perveria kiaurai, šis dažniausiai iš karto krenta nuo smūginio šoko, o šiuo atveju, pasak detalesnės informacijos apie įvykį turinčio medžiotojo, varovas pats atėjo iki medžioklės dalyvių susirinkimo vietos, gerai nesuprasdamas, kad yra sužeistas.

Susiję straipsniai

Policijos departamentas praneša, kad nelaimė įvyko gruodžio 3 d. prieš 10 val. ryte Butkūnų kaimo miške, kur vyko medžioklė su varovais. „Galimai šūvį atlikęs vyras (g. 1987 m.) apklaustas, iš jo paimtas medžioklinis graižtvinis šautuvas „Mauser M03“. Medžiotojas nesulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.

Plačiau skaitykite portale ukinikopatarejas.lt

PRENUMERUOKITE Žurnalą 2023 M.!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.