Patirtis

Kitą savaitę Dortmunde prasideda didžiausias metų medžioklės renginys – paroda JAGD&HUND!0

Paroda tęsis sausio 30 – vasario 4 dienomis!

Šiais metais viena didžiausių Europos ir pasaulio medžioklės parodų – JAGD&HUND 2024 – vyks jau 42-ąjį kartą!

Kaip visada keliose parodų salėse medžiotojai ir meškeriotojai, taip pat visi, kurie vis dar domisi šiuo pomėgiu, kviečiami apžiūrėti ir įsigyti naujausius medžioklinius drabužius, įrangą, susipažinti su medžioklinių šunų veislėmis ir išbandyti visureigių, žiūrėti pavyzdines demonstracijas ir įgyti naujų žinių seminaruose.

Žvėrienos maisto festivalis: 100% malonumas

Maisto gaminimas su televizijos žvaigždėmis ir geriausiais šefais, pažintis su žvėrienos ruošimo įvairove ir kulinarinių skanėstų degustacijos – šešias dienas Dortmunde vykstančiame WILD FOOD FESTIVAL. Paragaukite žvėrienos ir žuvies patiekalų bei priderintų aperityvų pagal savo skonį, semkitės įkvėpimo arba atraskite savo namų virtuvei tinkamus produktus ir ingredientus. Profesionaliose maisto gaminimo dirbtuvėse gaukite daug patarimų ir pasiūlymų, taip pat išmoksite šiuolaikiškai, šviežiai ir įvairiapusiškai pasigaminti savo žvėrienos maistą namuose.

Viskas apie šunis

Sužinokite viską apie žavų medžioklinių šunų pasaulį, jų savybes, dresūrą ir nepakeičiamą indėlį į medžioklę. Patirkite įdomių demonstracijų, pasikalbėkite su patyrusiais kinologais ir sužinokite apie medžioklinių šunų veislių įvairovę. Specialiai medžioklės kinologijai skirtoje ekspozicijos dalyje susitikite su veislių klubų atstovais ir sužinokite apie Vokietijos medžioklinių šunų kultūrą bei galimybes įsigyti kokybiškų veislių šunų.

Plėšrieji paukščiai iš arti

Vienas įdomiausių akimirkų, kai po Dortmundo mugės salės stogu savo skraidymo ir medžioklės pratimus demonstruoja didingi plėšrieji paukščiai, tokie kaip ereliai, sakalai, vėgėlės ir pelėdos. Po to taip pat turėsite galimybę pasikalbėti su demonstracijose dalyvaujančiais žmonėmis – Vokietijos sakalininkų ordino sakalininkais – ir sužinoti apie medžioklę su prijaukintais plėšriaisiais paukščiais.

4 x 4 REVIER VISURE AUTOMOBILIŲ KURSAS

Patirkite didžiausius nuotykius JAGD & HUND ir apsilankykite visureigių veiksmo kursuose! Nemokamai išbandykite įspūdingas įvairių žinomų prekinių ženklų parodos transporto priemonių visureigio galimybes mūsų įdomioje 4×4 zonoje. Nepamirštamas nuotykis, kurį rasite tik tokiu formatu JAGD & HUND!

Vokietijos Elnių kviečių čempionatas

Ieškomas JAGD & HUND akcentas, kurio neturėtumėte praleisti, yra kasmetinis Vokietijos elnių kviečių čempionatas. Kaip vienas svarbiausių tokio pobūdžio konkursų, jis pritraukia tiek patyrusius elnių šauklius, tiek talentingus jaunus kvieslius. Čempionatas suteikia galimybę pasigrožėti dalyvių įgūdžiais ir gebėjimais bei iš arti patirti žavų elnių šaukimo meną.

Daugiau apie parodos programą skaitykite Jagdundhund.de

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv