Medžioklės reikmenys

GPO žiūronai Passion ED aistringam medžiotojui0

Nuotrauka: iš archyvo

Daugelis paklaus – kas tas GPO? Ne visiems šis prekės ženklas dar žinomas. Tai palyginti naujas gamintojas, bet jau pasiekęs gerų rezultatų. Blaser Optics žiūronus ir taikiklius kūrė būtent GPO – German Precision Optics, bet apie tai daug nepasakojama. Kokybė tenkina, dizainas irgi, nors kalbant apie Blaser žiūronus ir taikiklius pabrėžiama gana aukšta kaina, reikia suprasti, kad mokama ir už žinomą prekės ženklą. GPO siūlo premium klasės produktų už gerokai mažesnę kainą nei artimiausi konkurentai, bet nuo jų daug neatsilieka savo kokybe.

GPO žiūronus siūlo medeine.lt!

Vienas GPO steigėjų yra buvęs Zeiss vadovas. GPO siekia kurti aukštesnės klasės produktus už prieinamą kainą. Unikali bendradarbiavimo struktūra leidžia GPO kurti stipriausių konkurentų produkcijai lygiaverčius žiūronus ir taikiklius, bet kainos daug draugiškesnės. Produktų dizainas, inžinierių darbas, kokybės patikra vyksta Vokietijoje, o surenkama didžiausiose pasaulio gamyklose. Iš principo GPO yra įdomi alternatyva, nors kai kurie kiti prekės ženklai siūlo panašią kokybę už kone tą pačią kainą. Tai reiškia, kad GPO savo potencialų klientą turi pozityviai nustebinti ir pasiūlyti ką nors ypatinga, nes šiais laikais konkurencija didelė.

Nuotrauka: iš archyvo

Passion ED produktų serija garantuoja aukščiausią kokybę savo kainos klasėje. Produktai gaminami kitose žinomiausių Europos prekės ženklų gamyklose. Dėl specialaus dizaino ir naudojamų medžiagų šie produktai itin lengvi, bet ir patvarūs. Dėmesio vertas ir platus matymo laukas, dėl kurio šie žiūronai turėtų sudominti klasikinių vertybių gerbėjus.

Passion ED serijos žiūronai išsiskiria ypatinga neperšlampama GPO lęšių danga – jų lęšiai nerasoja. Žiūronai lengvi ir kompaktiški, išorinis rėmelis pagamintas iš patvarios medžiagos, o ne plastiko. Komplekte – patogus žiūronų krepšelis. Passion ED 32 galima rinktis iš keturių spalvų.

Keletą pastarųjų metų rinkoje atsirado daug naujų įmonių, siūlančių taikiklius ir žiūronus. GPO išsiskiria tuo, kad jų produkcija kokybe prilygsta Zeiss, Leica ir kitų garsių prekės ženklų produktams. Passion ED serijoje yra keturių modelių žiūronai – 8×32, 10×32, 8×42 ir 10×42. Schmidt-Pechan prizmės užtikrina labai platų matymo lauką, šviesos pralaidumas 90 proc.

Nuotrauka: iš archyvo

Žiūronai 10×32 PASSION ED suteikia aukščiausią kokybę savo kainos klasėje (kaina 399 Eur). Jie patogūs, medžiaga maloni, stebina vaizdo kokybė. Vaizdas skaidrus, aiškus, gerai įžiūrimos smulkios detalės. Gerai apgalvoti dizaino niuansai.

Susiję straipsniai

– Platus matymo laukas
– Lengvi ir palyginti nedideli
– Elegantiškas dizainas
– Neperšlampami, nerasojantys lęšiai
– Pagaminti iš patvarios medžiagos
– Komplekte praktiškas krepšelis

Detalės

Didinimas: 10 kartų
Objektyvo skersmuo: 32 mm
Prizmės medžiaga: Schmidt-Pechan
Atstumas iki akies: 1,49 cm
Mažiausias nuotolis: 2,5 m
Svoris: 498 g

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.