Reklama

GoHunt – nauja parduotuvė Kaune!0

Nuotrauka: FYL I frameyourlife photography

Nuotraukos: FYL I frameyourlife photography studija

Antrame pagal dydį Lietuvos mieste Kaune atsidarė nauja parduotuvė GoHunt! Pirmasis mano įspūdis: erdvios, šviesios patalpos, modernus, o kartu toks skoningai klasiškas interjeras, kad norisi pasiimti miegmaišį ir ten apsigyventi! Suprantama, kalbu juokais! Tačiau nauja parduotuvė su savo erdviomis ir patogiomis patalpomis, protingu, bet neįkyriu aptarnavimu ir plačia pasiūla rimtai prikaustė mano dėmesį. Sudomino, kas gi ją įsteigė ir ką naujasis žaidėjas nori ir gali mums, medžiotojams, pasiūlyti išties ir taip gausioje medžioklinių prekių rinkoje? Pasakoja direktorius ir įkūrėjas Aivaras Jutka.

Internetinė parduotuvė www.gohunt.lt
tel. +370 6068 9555
Parduotuvės GoHunt adresas:
Savanorių pr. 278-101, Kaunas.

GoHunt.lt

Prekybos salė

Parduotuvė įsikūrusi pirmame aukšte, didesnėse nei 100 kv. metrų patalpose. Klientų patogumui įrengtas poilsio kampelis, prisėdus patogiuose krėsluose ten galima pasivaišinti kava. Žinoma, nemokamai!

Aprangos prekių ženklai

Plačiausiai atstovaujama Härkila: pradedant nuo kepurių ir pirštinių, baigiant laisvalaikio marškiniais ir šiltais kostiumais. Taip pat galima rasti Seeland, Alaska ir Chevalier. Kainų amplitudė gana plati, kiekvienam medžiotojui pagal poreikius. Ir tai tik pradžia. GoHunt planuoja papildyti asortimentą Sitka ir kitais prekių ženklais.
Parduotuvėje galima įsigyti visų minėtų gamintojų terminių apatinių, be to, numatyta prekiauti ir Lietuvos gamintojo Thermowave produkcija.

Avalynės pasiūla

Šiuo metu parduotuvėje GoHunt galima išsirinkti iš plataus Chiruka ir Härkila prekių ženklų odinių, GoreTex ir guminių batų asortimento.

Dauguma siūlomų prekių ženklų modelių galima apžiūrėti vietoje, tačiau domintis kuo nors specifiniu, pavyzdžiui, ypač didelio ar itin mažo dydžio drabužiu, konkrečiu modeliu ar komplektu, jį bus galima atsisiųsti ir atsiimti po kelių dienų.

Aktualu – viskas medžioklei su varovais

Parduotuvėje GoHunt galite įsigyti viską, ko reikia medžioklei su varovais: ryškių drabužių ir aksesuarų, guminių batų, ypač patvarių kojinių ir įvairių priedų. Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, bus atvežta ir kitų prekių.

Ginklai ir šaudmenys

Parduotuvėje GoHunt medžiotojai gali rinktis iš Browning, Blaser, Winchester, Beretta, Sig Sauer, Glock, Steyr Mannlicher lygiavamzdžių, graižtvavamzdžių ir trumpavamzdžių šautuvų. Jų pasiūlą dar numatyta plėsti, nors ir šiuo metu parduotuvėje jau eksponuojama apie 50 medžioklinių šautuvų.

Atitinkamai siūloma ir šaudmenų: Norma, RWS, Geco prekių ženklų. Iš Lietuvos gamintojų siūlomi Zala Arms šoviniai. Platus ir medžioklinių bei sportinių šovinių pasirinkimas lygiavamzdžiams.

Galima laisvai įsigyti bet kokį kalibrą, jei prireiktų kokio retesnio, šovinių būtų atsisiųsta.

Kainos

Kainos labai skirtingos. Žinoma, numatoma ir nuolaidų akcijų, bet parduotuvė koncentruojasi ties individualiais pasiūlymais. Kiekvienas klientas ypatingas ir nusipelno atitinkamo požiūrio.

Pirmo mėnesio patirtis

Klientai labai patenkinti. Kalbinami ypač pabrėžia erdvias ir patogias patalpas. Itin parankiai išdėlioti stendai leidžia apžiūrėti prekes iš visų pusių ir pakankamai iš arti, kaip patogu klientams. Visi patenkinti požiūriu į aptarnavimą ir galimybe parsisiųsti reikiamą prekę. Svarbiausias parduotuvės GoHunt tikslas – surasti kiekvienam klientui optimalų sprendimą!

Internetinė parduotuvė

Patogioje internetinėje parduotuvėje gohunt.lt galima atrasti visas parduotuvėje esančias prekes ir dar tai, ką galima parsisiųsti. Internetu galima įsigyti viską, išskyrus ginklus ir šaudmenis – už šios kategorijos prekes galima sumokėti iš anksto ir atsiimti parduotuvėje.

Parkavimas

Susiję straipsniai

Parduotuvė turi savo stovėjimo aikštelę, rezervuotą lankytojams. Susitarus iš anksto telefonu +37060689555, bus atidaryti vartai ir klientai galės parkuotis aikštelėje. Aplink taip pat yra kelios vietos, kur galima nemokamai pasistatyti automobilį.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.