Patirtis

Ekstra Video #2. 44 gražios damos medžioklėje0

44 gražios damos šventiniais medžiokliniais drabužiais! Ryškios akys, plačios šypsenos ir džiaugsmas vėl susimatyti V-ojoje tarptautinėje mokomojoje praktinėje stirninų medžioklėje moterims!

Mokomasis seminaras ir medžioklė vyko birželio 19 d. Vėžaičiuose, Klaipėdos r. Medžiotojos iš Lietuvos ir Latvijos susirinko Bočiaus troboje, kur visų laukė gardūs pietūs. Bet iš pradžių – mokymai.

Dr. Valda Gudynaitė-Franckevičienė pasakojo apie savo atliktą viešosios nuomonės apklausą, atskleidžiančią visuomenės požiūrį į medžiojančias moteris ir medžioklę apskritai.

Dr. Mindaugas Šarkūnas pasakojo apie įvairiausius parazitus, su kuriais susiduria stirnos, o per jas – ir žvėrienos vartotojai.

Po paskaitų medžiotojos skyrė kelias minutes grožiui, pasipuošė ir vyko į Klaipėdos rajono medžiotojų ir žvejų klubo Žvelsa medžiotojų namelį, kur, skambant medžioklinei muzikai, atidaryta V-oji tarptautinė mokomoji praktinė stirninų medžioklė moterims! Penktus metus iš eilės medžioklę organizavo Rasa Vaitkevičiūtė.

Ką damos sumedžiojo ir kaip karūnuota medžioklės karalienė – žiūrėkite mūsų Išskirtiniame video Nr. 2.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

V-oji tarptautinė mokomoji praktinė stirninų medžioklė moterims!

PRENUMERUOKITE Žurnalą nuo balandžio 1 d. iki 2023 metų pabaigos!

Susiję straipsniai

Naujas žurnalo numeris jau greitai prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.