Patirtis

Galimai brakonjierai nušovė du policijos pareigūnus Vokietijoje0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Straipsnyje naudojamos medžiagos iš dw.com

Patikimas šaltinis policijoje praneša, kad Vokietijoje brakonieriai nušovė du policijos pareigūnus. Abiem policininkams pataikyta tiesiai į galvą. Žuvo 24 metų policininkė ir 29 metų jos kolega.

Incidentas įvyko Vakarų Vokietijoje Reino krašte-Pfalce. Įprasto patruliavimo metu buvo sustabdytas automobilis, o vėliau pasigirdo šūviai. Pasak pareigūnų, nusikaltėliai iš pradžių pabėgo, policija neturėjo jų aprašymo, nežinojo, kokiu automobiliu ar kokia kryptimi jie nuvažiavo.

Žinomais duomenimis, žuvę policijos pareigūnai prieš tai per radiją pranešė, kad transporto priemonėje rado nelegaliai sumedžiotų gyvūnų. Kiek vėliau jie atsiuntė radijo žinutę: „Šaudo!“ Nors į įvykio vietą atvyko papildomos pajėgos, išgelbėti kolegų nebepavyko.

Pranešama, kad policijos pareigūnas įvykio vietoje paleido kelis šūvius. Vis dėlto pareigūnė mirė vietoje, o kolega dar buvo gyvas, bet mirė atvykus gelbėtojams, teigė policijos atstovas. Abi aukos atvyko iš Saro krašto.

Galiausiai abu įtariamieji buvo sulaikyti. Pasak Vokietijos policijos spaudos agentūros atstovo, tai 32 ir 38 metų vyrai. Vis dėlto paieška buvo tęsiama, nes nebuvo galima atmesti ir kitų bendrininkų dalyvavimo.

Abu įtariamieji buvo suimti Sulzbacho mieste. 38 metų vyras yra žaislų pardavėjas. Policija jo dokumentus rado įvykio vietoje. Gauta informacija, kad vyras seniau yra pasišalinęs iš eismo įvykio vietos, turėjo ginklo leidimą. Buvo pranešta, kad vyras per advokatą pats prisidavė į policiją. Neilgai trukus nesipriešindamas buvo sulaikytas ir kitas įtariamasis.

Susiję straipsniai

Reino krašto-Pfalco ministrė pirmininkė Malu Dreyer ir regiono vidaus reikalų ministras Rogeris Lewentzas buvo „itin sukrėsti“. „Mintimis mes su žuvusiųjų artimaisiais, – teigė abu politikai. – Šis poelgis pasibaisėtinas. Esame labai nusivylę, kad du jaunuoliai neteko gyvybės tarnyboje.“ Federalinėje žemėje vėliavos bus iškeltos iki pusės, o policijos automobiliai bus pažymėti juodais kaspinais.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv