Medžioklės reikmenys

Bandymas. Spypoint Link-Micro-LTE-I4UC0

Su šia kamera patenkame į visiškai kitą pasaulį. Nereikia savo SIM kortelės, ji jau yra komplekte, kamerą susieji su programėle ir užsiregistruoji. Pirmas 30 dienų testavimo režimu kamerą naudoti galima nemokamai, paskui 250 nuotraukų per mėnesį kainuoja 3,30 Eur (4 dolerius). 100 nuotraukų per mėnesį galima gauti nemokamai. Tiesą sakant, iš visų bandytų kamerų su šia buvo mažiausiai problemų.

Didžiausias šios kameros minusas – ji nefilmuoja, galima gauti tik nuotraukų. Viskas reguliuojama programėle – visi nustatymai. Pirma diena buvo šokiruojanti, nes kamera atsiuntė beveik tūkstantį nuotraukų. Galų gale pavyko suprasti, kokius nustatymus reikia pasirinkti, kad siųstų tik vykstant judėjimui.

Kamera gana nedidelė, užtat didelis pliusas – ją dirželiu galima pritvirtinti prie medžio taip, kad jos neatidarysi, tad SD kortelė ir baterijos bus apsaugotos nuo ilgapirščių. Tik reikia nepamiršti pasiimti raktelio norint pakeisti baterijas ar pažiūrėti, kas yra SD kortelėje. Šiai kamerai reikia MicroSD kortelės, bet ne didesnės nei 32 GB talpos. Pirmą dieną, kai kamera atsiuntė daugybę nuotraukų, baterijos įkrova sumažėjo iki 52 proc. Per vieną dieną!

Paskui, sureguliavus nustatymus, kamera veikė it laikrodis ir per mėnesį baterijos įkrova sumažėjo tik iki 47 proc. Be to, šį skaičių galima matyti programėlėje. Kamera puikiausiai veikė ir 24 laipsnių šaltyje, baterijų įkrova per daug nenukrito. Įjungti kamerą paprasta: nuspaudi mygtuką ir lauki, kada kamera susisies su programėle. Šios kameros judesių jutiklis veikė iš labai toli. Kitos, kurias naudojome šioje vietoje, nė karto neužfiksavo proskyna važiuojančio automobilio. Ši kamera užfiksavo ir gana toli važiuojančią transporto priemonę. Šis gamintojas siūlo ir kamerų su saulės baterijomis bei tiesioginės transliacijos galimybe, o tai iš tiesų galėtų būti labai patogu.

SPYPOINT LINK MICRO LTE 4G WI-FI
Susiję straipsniai

Specifikacijos
Blykstės diapazonas: 24 m
SIM kortelė: yra komplekte, iš anksto aktyvuota
Nuotraukos raiška: 10 MP
Labai kompaktiška
Funkcijų reguliavimas: programėle
Galia: 8 vnt. AA baterijų arba išorinis akumuliatorius
Atminties kortelė: MicroSD
Kaina: apie 249 Eur
GPSPRO.lv kaina: 198.86 €

Šernas. Bandymas SPYPOINT FORCE-DARK

PRENUMERUOKITE Žurnalą nuo balandžio 1 d. iki 2023 metų pabaigos!

LA.lv