Patirtis

Apklausa! Medžiotojų nuomonę dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės priemonių0

Apklausa ČIA!

Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto, Veterinarijos Akademijos mokslininkai bendradarbiaudami su Vokietijos Friedricho Leoflerio institutu atlieka apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti medžiotojų nuomonę ir lūkesčius dėl Lietuvoje taikomų Afrikinio kiaulių maro (AKM) kontrolės priemonių.

Anketą sudaro tik 19 trumpų klausimų, kuriuos atsakant užtruksite iki 10-15 min. Anketa yra visiškai anoniminė ir informacija apie Jūsų tapatybę ar būrelį nėra renkama. Apklausos rezultatai bus panaudoti moksliniams tikslams ir šernų AKM kontrolės programų Lietuvoje ruošimui. Todėl kiekvieno iš Jūsų nuomonė ir atsakymai yra labai svarbūs.

Būtume labai dėkingi jei Jūs ir Jūsų būrelio medžiotojai aktyviai sudalyvautų šioje apklausoje. Tuo tikslu su šiuo laišku siunčiame nuorodą į internetinę anketą ir anketos word versiją. Internetinė nuoroda veikia tiek iš kompiuterių, tiek iš mobilių telefonų ar planšečių. Prašome persiųsti savo būrelio nariams šią nuorodą naudojant sms ar el paštą. Taip pat galite atsispausdinti šią anketą, užpildyti ir pranešti mums, kad galėtume ją atsiimti.

Medžiotojų prašome į anketą atsakyti tik vieną kartą

Jei Jums kyla klausimų, susijusių su anketa ar dėl AKM, galite susisiekti su tyrimą vykdančiais mokslininkais iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos: prof. Alvydu Malakausku el. paštu alvydas.malakauskas@lsmuni.lt, tel 8-61655322 arba Evelina Stončiūte el. paštu evelina.stonciute@lsmuni.lt , tel. 8-69316713.

Dėkojame už Jūsų dalyvavimą!

Afrikinio kiaulių maro kompetencijos centras

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.