Patirtis

Apklausa medžiotojams! LMŽD kviečia medžiotojus įsitraukti!0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

APKLAUSOS NUORODA

Šių metų birželio 10 d. pirmą kartą Lietuvos istorijoje medžiotojų bendruomenė rinksis į Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojamą visuotinį medžiotojų suvažiavimą „Stipri medžiotojų bendruomenė – tvarios ir atsakingos medžioklės ateitis“.

Tai pirmasis toks renginys, kuris, tikimės, ilgainiui taps nauja mūsų bendruomenės tradicija, padėsiančia tvarius pagrindus bendruomenės vieningumui ir deramai bei atsakingai veiklai, formuojant medžioklės ir gamtosaugos politiką Lietuvoje.

Renginio metu turėsime įdomią diskusiją apie medžioklę ir jos dabarties aktualijas, medžioklės teisinį reguliavimą, šiuolaikinės komunikacijos svarbą medžioklės srityje ir kitais svarbiais klausimais. Pranešimais ir žiniomis pasidalins mokslininkai, teisininkai, komunikacijos ekspertai ir svečiai.

Tam, kad diskusija būtų efektyvesnė, labai prašome jūsų visų skirti kelias minutes, atsakant į šioje anketoje pateiktus klausimus.

Jūsų visų atsakymai – mums yra labai svarbūs.”

Apklausa vykdoma elektroniniu formatu iki birželio 1 d.

Užpildytos apklausos anketos niekur siųsti nereikia, tiesiog užpildžius prašomus laukelius reikia paspausti mygtuką „pateikti“ ir duomenys automatiškai bus sugeneruoti.

Pažymime, jog gauti duomenys bus konfidencialūs ir naudojami tik bendrai analizei.

Išleistas naujas žurnalo numeris!

Susiję straipsniai

Žvėriena – žurnalo priedas, skirtas sumedžiotų gyvūnų apdorojimui

LA.lv