Medžioklės reikmenys

3 viename – Termo+Naktinis+Fusion matomumas. Tai InfiRay GEMINI GEH50R žiūronai!0

Pagaliau medžiotojai ir gamtos stebėtojai turi prietaisą, kurio laukė visą gyvenimą – puikų naktinio ir šiluminio matymo įrenginį! InfiRay Gemini išsiskiria tikrai nuostabia vaizdo kokybe ir funkcijų įvairove. Labiausiai nustebino lazerinio tolimačio greitis ir tikslumas. Ši ir kelios kitos funkcijos išskiria InfiRay daugiafunkcius žiūronus Gemini iš kitų šios srities produktų! Tikrai labai patogus ir parankus prietaisas, kuriuo galima vaizdą užfiksuoti fotografijų ir vaizdo įrašų formatu ir vėliau peržiūrėti pačiuose žiūronuose, nenaudojant programėlės telefone ar kompiuteryje.
Prekę siūlo InfiRay Lietuva. Kaina internetinėje parduotuvėje – dabar 4595,00 €.

InfiRay Gemini yra naujausios kartos prietaisas medžioklei, taip pat gamtai stebėti ir gyvūnams registruoti bei gamtos vertybių ir šalies apsaugai. Daugiafunkciai žiūronai suteikia vartotojui labai plačias galimybes aptikti, sekti ir įvertinti taikinį bet kokiomis sąlygomis ir bet kuriuo paros metu.

Medžiodamas vartotojas gali pasirinkti dienos arba nakties, šiluminį arba jungtinį režimą (vadinamąjį Fusion), priklausomai nuo sąlygų. Pavyzdžiui, aptikti gyvūną krūmuose ar aukštoje žolėje bus lengviau šiluminės kameros režimu. O šiltam objektui stebėti didesnėje teritorijoje, pavyzdžiui, nuo kalvos ar iš medžioklės bokštelio, labiau pravers infraraudonųjų spindulių (IS) režimas. Naktinio matymo (angl. Night vision – NV) režimas užtikrina labai aiškų ir ryškų vaizdą net ir labai dideliais atstumais. Šūvio atstumu bus galimybė ištyrinėti ne tik tai, ar elnias turi ragus, bet ir įžiūrėti šakas bei perlus.

Dėl vaizdo didinimo net iki keturių kartų, taip pat PIP (vaizdas vaizde) režimo bus galima tyrinėti objektą net kilometro atstumu. Įdomu tai, kad PIP langelyje matomą vaizdą galima konfigūruoti nepriklausomai nuo pagrindinio vaizdo, nustatant kitą režimą. Pavyzdžiui, bazinis vaizdas yra NV režimu, o PIP langelis yra šiluminiu režimu, o tai gali būti labai patogu sekant gyvūną sudėtingoje vietovėje.

Vartotojo patogumui sukurta inovatyvi Fusion technologija, dėl kurios vienu metu galima jungti daugiau nei vieną žiūrėjimo režimą (uždedant vieną vaizdą ant kito). Dėl Fusion režimo ir dirbtinio intelekto (AI) derinio pagrindu veikiančio vaizdų apdorojimo algoritmo galima visada gauti aiškų vaizdą ir ryškius kontūrus, net esant blogam orui, tirštam rūkui, lyjant ar tiesiog tamsoje. Beje, rinkinyje su žiūronais pirkėjas gauna ir IS prožektorių, kurį galima patogiai primontuoti ant žiūronų korpuso ir naudoti, kai natūrali šviesa yra per silpna efektyviam NV režimui.
Dėl trijų spalvų režimų – spalvoto dienai, skaitmeninio NV ir, žinoma, šiluminio vaizdo – šiuos žiūronus bus patogu naudoti tiek dieną, tiek naktį. Dienos režimu spalvos net ryškesnės nei iš tiesų. Dienos metu geriausiai veikia Fusion. Dėl dviejų režimų – spalvoto dienos ir šiluminio vaizdo – kombinacijos galima greičiau aptikti objektą, nes aiškiai išryškinamas gyvas objektas bendrame peizažo fone.

InfiRay Gemini yra įmontuotas lazerinis tolimatis, kuris efektyviai nustato atstumą iki 1200 metrų atstumu. Tolimatis įsijungia iškart, kai tik vartotojas paspaudžia mygtuką su burtų lazdelės piktograma. Delsimo praktiškai nėra ir tai labai patogu. Tolimatį galima naudoti konkrečiu momentu arba atstumą matuoti nuolat.

Du didelės raiškos (1024 × 768) OLED ekranai. Naujausios kartos InfiRay šiluminis jutiklis pasižymi didele skiriamąja geba, 640 × 512, 12 mikronų dydžio pikseliais ir mažesniu nei 25 mk NETD šiluminiu jautrumu. Visa tai kartu su 50 mm objektyvu užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir didelį aptikimo atstumą (net iki 2600 m).

Prietaisas yra atsparus vandeniui ir dulkėms, patogus ir ne per sunkus. Klasikinis žiūronų dizainas sukuria įspūdį, kad prietaisas buvo žinomas jau seniai. Valdymo mygtukų išdėstymas labai patogus. Visų šešių mygtukų funkcijoms įjungti dar reikia atsiminti, kad kiekvienas iš jų gali būti paspaustas trumpai ir ilgai. Kai kurios funkcijos pasiekiamos paspaudus dviejų mygtukų derinį.

Džiugu, kad šie žiūronai įsijungia greičiau nei kai kurie kiti InfiRay prietaisai. Mygtukai yra dideli, patogūs ir lengvai įsimenami, nes kiekvienai rankai yra tik po tris mygtukus.

Taip pat labai patogu okuliarus pritaikyti pagal vartotojo poreikius. Okuliarai su guminiais skydeliais turi dioptrijų reguliavimo žiedus. Šalia jų, dešinėje ir kairėje pusėje – nedideli ratukai su IS ir NV piktogramomis. Lęšių ryškumą sureguliavus pagal vartotojo regėjimą būtina nustatyti ryškumą IS ir NV režimais. Pasikeitus atstumui iki stebimo objekto gali tekti reguliuoti ryškumą režimą atitinkančiu ratuku, tačiau ratukai yra arti nykščių ir valdomi beveik automatiškai. Tai labai patogu!

Programėlė InfiRay Outdoor

Belaidžiu internetu žiūronus galima prijungti prie telefono ir kompiuterio, kuris iš karto sinchronizuos visą prietaise saugomą medžiagą. Norėdami tai padaryti, atsisiųskite programėlę, greitajame Gemini žiūronų meniu aktyvuokite belaidį internetą (WiFi), tada ilguoju Meniu mygtuko paspaudimu susiraskite belaidžio interneto (WiFi) slaptažodį, kurį įvedėte programėlėje telefone ar kompiuteryje. Prietaisai sinchronizuosis. Pažymėtina, kad programėlė reikalinga tik tada, jei vaizdo įrašu norima pasidalyti arba žiūrėti jį didesniame ekrane. Jei tokio poreikio nėra, nuotraukų ir vaizdo įrašų failus galima peržiūrėti pačiuose žiūronuose.

Programėlę galima atsisiųsti čia

Didžiausi pliusai
Puikus vaizdas NV režimu ir greitas objektų aptikimas net labai dideliu atstumu
Atstumas nustatomas tiksliai ir labai greitai
Lengvas ryškumo reguliavimas
Ergonomiškas dizainas, intuityvus mygtukų išdėstymas

Specifikacijos
Šiluminis jutiklis: 640 × 512, 12 μm, <25 mk NETD CMOS (naktinio matymo) jutiklis: 1920 × 1080, 4 μm Įdiegtas lazerinis tolimatis: iki 1200 m Objektyvai: šiluminis 50 mm, naktinio matymo – 35 mm Akumuliatoriaus veikimo laikas: 6 valandos Šiluminio objektyvo didinimas: 4,1–16,4 k. CMOS objektyvo didinimas: 3,8–15,2 k. Objekto aptikimo atstumas: iki 2600 m Atpažinimo atstumas: 1200 m Darbo temperatūra: nuo −25 iki 55 ℃ Atsparumas vandeniui ir dulkėms: IP66 Fotografavimas ir filmavimas Viso aprašymo ieškokite Iray.lt

Įsigykite naujausią žurnalo numerį internetu!

Susiję straipsniai

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

LA.lv