Medžioklės reikmenys

VIDEO! Vienas iš galingiausių ir „didžiausių“ šiluminių taikiklių rinkoje – InfiRay Tube TS60!0

Gamintojo reklaminė nuotrauka

InfiRay TS60 termovizorinis taikiklis perteikia itin aiškų ir tikslų vaizdą. 1280 x 1024 raiška, 60mm objektyvas ir <18mK šiluminis jautrumas (NETD) atveria premium klasės kokybės vaizdus, leidžia užfiksuoti net menkiausius temperatūros pokyčius sudėtingoje lauko aplinkoje. Kaina internetinėje parduotuvėje Infray-outdoor.lt 6595,00 €

Testai šaudykloje. Ar termo taikikliu galima pataikyti į „bėgantį“ šerną?

InfiRay TS60 termovizorinis taikiklis perteikia itin aiškų ir tikslų vaizdą. 1280 x 1024 raiška, 60mm objektyvas ir <18mK šiluminis jautrumas (NETD) atveria premium klasės kokybės vaizdus, leidžia užfiksuoti net menkiausius temperatūros pokyčius sudėtingoje lauko aplinkoje.

AMOLED ekranas

InfiRay Tube TS60 termovizorinis taikiklis išlaiko kontrastą ir perteikia ryškias spalvas. Šis taikiklis pasižymi aukštos raiškos 2560×2560 AMOLED ekranu, kuriame pateikiamos septynios skirtingos spalvų paletės. Šios įvairios spalvų parinktys leidžia vartotojams pasirinkti tai, kas jiems labiausiai tinka, gerindami stebėjimo patirtį kaip niekada anksčiau. Ekranas gali išgauti ryškesnius vaizdus ir ryškesnes spalvas, todėl objektų kontūrai ir jų detalės tampa aiškesnės. Tube TS60 gali sklandžiai padidinti vaizdą be mirgėjimo ir blykčiojimo. Taip pat, nevargina ir neakina akių nuo ilgo žiūrėjimo.

Aptikimo galimybės

Dėl aukščiausios klasės šilumos jutiklio ir didelės raiškos ekrano Tube TS60 gali pasigirti įspūdingu 3100 m aptikimo atstumu.

Konfortabilumas

TS60 išsiskiria ne tik estetišku dizainu, bet ir ypatingai lengvu korpusu, kuris užtikrina, kad net ilgai naudojant taikiklį jis neapsunkins naudotojo. Be to, įdiegti ergonomiško dizaino elementai, tokie kaip “švelnaus prisilietimo” mygtukai, kurie padidina bendrą komfortą naudotojui. Šie mygtukai reaguoja į lengvą spaudimą ar prisilietimą, nesukeldami jokios jėgos naudojimo ar nepatogumo naudotojui.

Išbandytas 1000 metrų atstumu!

Susiję straipsniai

Latvijoje vykusiose toliašaudžių varžybose „Pulsar” taurės rungtyje šaudant su termovizoriniu optiniu taikikliu 1km atstumu šaulys Toms Erviks naudodamas InfiRay TS60 taikiklį laimėjo pirmąją vietą! Tai pirmasis oficialiai užregistruotas pataikymas 1000 m atstumu su termovizoriniu taikikliu Latvijos medžioklinio sportinio šaudymo istorijoje!
Daugiau skaitykite čia!

LA.lv