Medžioklės reikmenys

Užtaisyk instinktus… Pirmasis karabinas BRX1 iš Beretta0


BRX1 Beretta
BRX1 Beretta
Gamintojo reklaminės nuotrauka

Siūlo medzioklis.com

Užtaisyk instinktus – toks yra naujojo Beretta BRX1 karabino šūkis. Beretta pasaulyje žinoma savo puikiais lygiavamzdžiais, be kita ko, prieinamais įvairiomis kainomis. Nenuostabu, kad įvairiose tarptautinėse lėkštelių šaudymo varžybose Beretta būna vienas populiariausių lygiavamzdžių prekės ženklų. Patikimas, patikrintas vardas, visada išsiskiriantis gera kokybe. Be to, dar siūlantis modelių už labai draugišką kainą. Sąlyginai…

Karabinas BRX1 iš Beretta

Dabar dienos šviesą išvydo pirmasis Beretta sukurtas medžioklinio karabino modelis. Šis ginklas yra su tiesia spyna. Kaip teigia gamintojas, įvyko tikras perversmas ginklų gamyboje, nes buvo pasitelkta visa Beretta patirtis, įgyta kuriant graižtvinius ginklus karinėms ir civilinėms reikmėms. BRX1 žada itin greitą pertaisymą, tikslumą, saugumą ir patogumą.

Greitas

Anot gamintojo, BRX1 yra greitesnis, instinktyviai lengvas naudoti ir lengviau šaunantis karabinas būtent dėl tiesios spynos sistemos, taip pat dėl ergonomiško dizaino ir svorio balanso. Jį paprasta pritaikyti, nes numatyta galimybė greitai pakeisti kalibrus, o dar vienas svarbus niuansas – reguliuojamas nuleistuko svoris.

Tikslus

Koncentrinis vamzdis ir uoksas yra šaltai kalti iš vientiso aukščiausios klasės plieno. Gamintojas garantuoja, kad dėl specialios ginklo pagrindo geometrijos vamzdis išlaiko taisyklingą padėtį ir leidžia atlikti mažiausiai 3 pataikymų grupę per 1 MOA (Sub MOA).

Patikimas

Dizainas pasiskolintas iš karinių ginklų, konstrukcija patikrinta daugybe testų. Sistema su besisukančia spynos galva, ant kurios 8 dantys, o magnumo kalibrams – 16. Saugus ir tvirtas BRX1 sėkmingai išlaikė NATO testus, atliktus su Beretta kariniais ginklais.

Įvairiapusiškas

Beretta BRX1 tinka įvairiems medžioklės būdams: sėlinant, tykant ar net iš tolimų nuotolių kalnuose. Tai ginklas, kurį bus galima perduoti ateities kartoms. Tinka ir dešiniarankiams, ir kairiarankiams be specialių modifikacijų. Beretta inžinieriai į tai atsižvelgė, tad spyną galima patogiai perkelti iš vienos pusės į kitą vos per kelias minutes be specialių įrankių.

Specifikacijos

Beretta šį ginklą skyrė įvairiems kalibrams, kuriuos galima greitai pakeisti. Nuleistukas nuspaudžiamas trimis skirtingais lygiais. Apskritai tai itin modernus, greitai pritaikomas ginklas, tinkamas bet kuriam medžiotojui bet kokiomis sąlygomis.

Susiję straipsniai

* Tiesi spyna
* Spynos galva su 8 dantimis, o magnumo kalibrams – 16
* Galimybė greitai pakeisti kalibrus
* Trijų pozicijų rankinė saugos sistema. Pirmoji pozicija leidžia šauti ir pertaisyti. Antroji pozicija – užblokuotas nuleistukas, kai galima saugiai išimti ar įdėti šovinį. Trečioji pozicija – užblokuotas nuleistukas ir spyna
* M14 dydžio sriegis atatrankos kompresoriui
* Polimerinis kompozitinis lovelis
* Nuleistukas nuspaudžiamas trimis lygiais: 0,9, 1,2, 1,5 kg
* Labai lengvas amortizatorius. Buožės ilgis reguliuojamas specialiais įdėklais

Prenumeruokite žurnalą Medžioklė iki 2022 m. pabaiga!

LA.lv