Patirtis

Sudraskyti dar du šunys! Liko tik kraujo lašas sniege.0

Nuotrauka: iš archyvo

Toje pačioje vietoje, kur vilkai šį rudenį užpuolė 15 šunų ir daugumą jų nužudė, vėl pasirodė pilkieji plėšrūnai. Šiąnakt Šakių rajono savivaldybės Bunikių kaime vilkai suplėšė du šunis. Liko tik kraujo lašas sniege.

Bunikių kaime vilkai puola šunis

Įvykius aprašė Aivaras Žebrauskas:
“Pas vieną žmogų netyčia užsukau, sumaišiau sodybas, tai klausė iš kur atsekiau kad pas juos buvo, o tiesiog netyčia. Dirba 2 vilkai, vienas būna netoli sodybos, kitas eina į sodybą. Bet kur šuniukus nunešė taip ir neradau, nes daug pritrypta buvo ir neradau pėdų tikslių kur nusinešė. O ir kraujas vėliau dingo. Bandžiau susekti, bet į mišką net nelindo, visur aplink sodybas apėjo. Viena kaimą visa apėjo, ir į Panemune nuvarė, kur ne mūsų plotai.”

Vietiniai medžiotojų būreliai nuolat medžioja, tačiau sumedžioti vilkus nėra taip paprasta. Dėl oro sąlygų ir medžioklės taisyklių reikalavimų ne visada pamatę vilką medžiotojai paleidžia ir šūvius. “Savaitgali per varymine pražiopsojau vilką labai stambų, bet svečiuos buvau. Per krūmus galvojau kad stirna. Po laiko pamačiau kas tai yra”,- sako Aivaras Žebrauskas.

Veliau šianden buvo rastas vienas šuo. Vilkai užkasė vėlesniam valgiui. Nuo žemės matėsi tik ausų galiukai.

Susiję straipsniai

Kaip ir anksčiau, vilkai atvyksta lygiai trečią valandą nakties. vietiniai sako, kad kiemuose dar likę keli šunys. Taigi vilkai vėl ateis.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba spaudos prekybos vietose!

LA.lv