Patirtis

Su dideliu liūdesiu Lietuvos safario klubas praneša apie savo nario Arūno Kulikauskio mirtį0


Arūnas Kulikauskis
Arūnas Kulikauskis
Nuotrauka: iš archyvo

Arūnas Kulikauskis gimė 1961 m. rugpjūčio 11 d. Šilalės rajone. Nuo pat vaikystės domėjosi gamta. 1991 m. tapęs medžiotoju aktyviai dalyvavo Kauno Šušvės būrelio veikloje. Buvo medžiotojas selekcininkas, vėliau besidomėdamas platesne veikla tapo LMŽD medžioklės trofėjų ekspertu, CIC sertifikuotu matuotoju.

Priklausė Nacionaliniam safario klubui ir buvo jo valdybos narys, taip pat Tarptautiniam safario klubui (SCI). Mėgo įvairius medžioklės būdus. Ilgą laiką gyveno užsienyje, bet grįžęs į Lietuvą visada rasdavo laiko susitikti su bendraminčiais.

Įgijęs patirties susidomėjo medžioklėmis užsienyje. Tada prasidėjo jo kelionės po įvairius kraštus, kaskart įgydavo įspūdingų trofėjų. Lankėsi Šiaurės Amerikoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Rusijos Altajaus krašte, Kamčiatkoje. Taip pat medžiojo Čekijoje, Ispanijoje ir Afrikoje. Per visus medžioklių metus sukaupė įspūdingą medžioklės trofėjų kolekciją.

Dalį kolekcijos padovanojo Tado Ivanausko zoologijos muziejui. Mėgo literatūrą ir rėmė knygų apie medžioklę leidybą. Aktyviai dalyvavo medžioklės trofėjų ekspertų veikloje. Arūnas labai atsakingai žiūrėjo į gyvūnus, selekciją. Jis buvo Medžiotojas iš didžiosios raidės.

Lietuvos safario klubas ir žurnalo Medžioklė komanda reiškia nuoširdžiausią užuojautą šeimai, kolegoms ir draugams.

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.