Patirtis

Prisijunkite prie akcijos #ašmedžiotojas1

Nuotrauka: Facebook

Gegužės 14 d. feisbukas pajuto medžiotojų galią. Pradėta akcija #ašmedžiotojas, prie kurios prisijungia vis daugiau medžiotojų, ginančių savo teises ir pasisakančių prieš ultražaliųjų organizacijų terorą ir siekį reguliuoti medžioklę Lietuvoje.

Svarbiausia, kad įrašas būtų viešas. Publikuoti jį medžiotojų grupėse nėra prasmės.

Jeigu nori prisijungti prie akcijos, paskelbk savo feisbuke nuotrauką iš medžioklės, pridėk grotažymę #ašmedžiotojas ir tokį tekstą:

TAIP! AŠ – MEDŽIOTOJAS, didžiojuosi tuo ir nebijau atvirai pasakyti. Gana šmeižti medžiotojų vardą! Netikėkite niekuo, kas rašoma medžioklės tema, ypatingai tų, kurie neišgali argumentuotai išsakyti savo pozicijos ir vis kartoja tas pačias įžeidžiančias frazes!

Jei tarp mano draugų yra žmonių, kurie turi klausimų apie medžioklę – klauskite! Niekuo jūsų neįtikinėsiu ir nepiršiu savo nuomonės.

Susiję straipsniai

Jei tarp mano draugų yra manančių, kad medžiotoją ar jo šeimos narį reikia nušauti – paspauskite mygtuką nebedraugauti ir tyliai pasitraukite.

Medžioklei valio!

TAIP! AŠ – MEDŽIOTOJAS, didžiuojuosi tuo ir nebijau atvirai pasakyti. Gana šmeižti medžiotojų vardą!! Netikėkite viskuo,…

Posted by Šarūnas Maigis on Ceturtdiena, 2020. gada 14. May

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.