Medžioklės reikmenys

Praktinis patarimas. Krepšelis medžioklės kameros akumuliatoriui0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Šiais laikais medžiotojai vis dažniau įsigyja miško kamerą. Vieną domina stebėti šėrimo vietą, kitas perka kelias kameras ir stato jas žvėrių judėjimo vietose, kad stebėtų migraciją ir įvertintų medžioklės plotų populiaciją. Per elnių tuoktuves kameros įrengiamos ir prie rujos duobių. Vienu žodžiu, šiuolaikiniam medžiotojui miško kamerų reikia, ir ne vienos. Na, o kiekvienai reikia vidinio ir išorinio energijos šaltinio.

Latvių internetinės parduotuvės ieskaties.lv specialistas Viesturas Arkluonas paaiškino, kad tik SpyPoint kamerų gamintojas siūlo įsigyti originalų akumuliatorių, nors į jas dedamos ir paprastos baterijos.

Krepšelis akumuliatoriui

Miško kamerų energijai galima naudoti įvairius maitinimo prietaisus. Tai gali būti saulės skydelis su ar be integruotos baterijos, paprasti ar įkraunami elementai ir kiti išoriniai energijos šaltiniai. Vienas jų yra 6 V įkraunamas akumuliatorius.

Šis akumuliatorius yra palyginti nedidelis, bet gana sunkus. Norint jį prijungti prie Burrel S12 G4 kameros, kurią turiu ir aš, reikia specialaus laido, kurį galima įsigyti medžioklės reikmenų parduotuvėse ir internete. Dėl to viskas aišku, bet man labiausiai rūpėjo – kur dėti ir kaip pritvirtinti akumuliatorių.

Už pinigus gausi bet ką, net ir metalinę dėžutę, tvirtinamą prie medžio, į kurią įstatoma miško kamera ir akumuliatorius. Kiti medžiotojai sumontuoja kamerą, tvirtai ją priveržia, o akumuliatorių uždeda ant kameros.

Man į galvą šovė kitas variantas: o jeigu šiam tikslui panaudočiau dabar tokį madingą diržinį krepšelį?

Susiję straipsniai

Parduotuvėje NewYorker pavyko rasti tinkamo dydžio krepšelį. Vienintelis minusas – jis skirtas nelabai stambiam žmogui, tad ir ant vidutinio dydžio pušies jo užsegti nepavyko. Kito medžio prie mano naujos plėšrūnų šėryklos nebuvo, tad krepšelį su akumuliatoriumi teko padėti ant žemės ir užmaskuoti.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv