Patirtis

Pokalbiai apie medžioklę. Klausyk ir žiūrėk YouTube kanale Žurnalas Medžioklė!0

Interviu, pokalbiai, nuomonės – mūsų YouTube kanale Žurnalas Medžioklė. Žurnalistė Kataryna Šterna aptaria įvairius klausimus, nuomones ir idėjas. Tai, kas aktualu šiuo metu, ir tai, kas turės įtakos ateityje. Kiekvieną pirmadienį – naujas interviu, naujas pokalbis.

Kol laidos “Pokalbiai apie medžioklę” komanda mėgaujasi poilsiu, kviečiame žiūrėti ankstesnius mūsų leidinius!

Ekstra video #1. Kristofferis Clausenas: “Pradėjau medžioti 11-os metų”

Kristofferis Clausenas yra ikoniškas norvegų medžiotojas, žinomas savo medžiokliniais filmais ir paties gaminamomis vilbynėmis lapių ir stirninų medžioklei. Pokalbyje su mūsų komanda Kristofferis pasakoja apie savo pomėgius, požiūrį į medžioklę ir duoda patarimų kaip vilioti lapes ir stirninus.

Pokalbiai apie medžioklę #20 Ar trofėjams gerinti reikia genų inžinerijos?

Stirnino gyvenimas neilgas ir trofėjus nedidelis, tačiau dėl jo verta pasistengti pagerinti populiacijos kokybę. Ką dėl to reikėtų daryti? Kokie būdai pateisinami, kokie nebūtini ar net visiškai neleistini? Šį kartą apie Sibiro stirnų paleidimo Lietuvoje ir apie tai, kur jos liko, apie populiacijų gerinimą, stirnų šėrimą ir viliojimą, apie atranka ir medžioklę.

Pokalbiai apie medžioklę #19. Medžioklės populiarinimo įrankis – socialiniai tinklai

Akcijos prieš medžiotojus, apklausos, kvietimai pasirašyti įvairias peticijas neretai reklamuojami socialiniuose tinkluose. Remdamiesi siaurų tikslinių grupių nuomonėmis, medžioklės oponentai šių apklausų rezultatus vadina visuomenės nuomone. Kodėl patys medžiotojai negalėtų daugiau informacijos publikuoti atviruose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje? Reikia tik peržengti savo baimę, šiek tiek pasimokyti gražiai fotografuoti ir rašyti korektiškus, suprantamus tekstus. Apie tai, kaip naudoti atviras medžiotojų grupes feisbuke, apie naują viešąją grupę „Medžiotojų akimis“ ir visuomenės įtraukimą į medžioklės procesus – Ričardo Černiausko ir Katarynos Šternos pokalbis.

Pokalbiai apie medžioklę #17. Lina Baužė: apie parduotuvę, stirnų medžioklę ir šaudymą

Susiję straipsniai

Medžiojančių moterų vis daugėja, tačiau jų vis dar daug mažiau nei vyrų. Prekybos ginklais ir medžioklės įranga versle dar mažiau dailiosios lyties atstovių, o Lietuvoje – tiksliai viena. Lina Baužė – medžiotoja, parduotuvių tinklo Medžioklis bendrasavininkė ir viena iš Medžiotojų lygos šaudymo varžybų steigėjų. Plačiau apie aktualiausią įmonės pasiūlą, naują parduotuvę ir šaudymo sportą – Linos Baužės pokalbyje su žurnalo Medžioklė žurnaliste Kataryna Šterna.

PRENUMERUOK Žurnalas Medžioklė arba ieškok spaudos prekybos vietose!

LA.lv