Patirtis

Medžiotoju šventė „Miunhauzenas 2023“ Latvijoje vyks rugpjūčio 4-5 dienomis!0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Medžioklės šventė „Miunhauzenas 2023“ šiemet vyks jau 23-ią kartą ir vyks rugpjūčio 4-5 dienomis! Tradiciškai svečius pasitiks pats baronas Miunhauzenas su savo gražuole žmona Jakobine, o Miunhauzeno vaidmenį šiemet atliks Latvijoje žinomas aktorius Martinas Vilsonas.

Šiais metais medžiotojų šventė vyks Madonos apskrities Mētrienos miestelyje. Nurodymai, kaip patekti į Mētrienos gamtos estradą.

Šventinėje eisenoje su mažomis teatrališkomis scenomis, kurių tema šiemet – „Pasakų miškas“, pasirodys visos medžiotojų klubų komandos.

Scenos iš praėjusių metų festivalio "Miunhauzenas". Tema – vikingai!

Kaip jau įprasta festivalyje, šiemet medžiotojai galės varžytis 13 skirtingų smagių ir rimtų sporto šakų.

Antrąją dieną vyks tauriųjų elnių gaudyklės čempionatas ir Latvijos damų medžiotojų klubo „Lady HUNT“ organizuojamas medžioklinių šunų paradas, demonstracijos.

Vyks įvairūs seminarai medžiotojams. Savo žiniomis dalinsis ir Lietuvos įmonės carolinakmit.lt atstovas Saulius Kmitas, kuris kalbės apie kailių lupimą ir sūdytų odų išsaugojimo paslaptis. Bebrų kailių demonstravimus rengs Latvijos medžiotojai.

Susiję straipsniai

Ypatingas dėmesys bus skiriamas ir vaikams – renginio dalyvių ir gerbėjų atžalos galės dalyvauti „mini Miunhauzeno“ konkurse. Vaikų laukia smagios atrakcijos ir prizai.

Festivalio šūkis – „Minhauzenas“ nemeluoja ir laimi sąžiningai!

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv