Patirtis

Pasakoja liudytojai. Vyras pro namo langą nufilmavo vilką0

Alfredas A., kuris pats nėra medžiotojas, pasidalijo šiuo įrašu socialiniuose tinkluose ir maloniai sutiko atsiųsti jį mums. Vaizdas filmuotas Kantrimiškio kaime (Širvintų rajone).

Alfredas sakė: „Jums nusiunčiau du įrašus su vilkais, kuriuos teko padaryti per namų langą. Pirmą kartą vilką pamačiau prieš 40 metų keistomis aplinkybėmis, tačiau nuo to laiko susitikti neteko. Buvo netikėta ir įdomu pamatyti vilkus šalia namų. Nors šalia mūsų dažnai ganosi stirnos, elniai, o retkarčiais ir briedžiai, su vilkais nuotykių nebuvo.“

Pasak Alfredao, prieš kelerius metus apie vilkus vietos gyventojai net nepagalvodavo, bet dabar jų mato vis dažniau. Pačiam pavyko vilką nufilmuoti jau du kartus – žiemą ir dabar, balandžio mėn.

Susiję straipsniai

„Prieš tai vilkų nebuvo, o dabar du kartus nufilmuoti. Ir per langą! Aš ne medžiotojas. Vietos gyventojai ir kolegos vertina skirtingai. Tie, kurie turėjo žalos, yra pikti, o tie, kurie neturėjo su vilkais reikalų, grožisi vaizdo įrašu, bet ir baiminasi. Anksčiau vilkų nebuvo, o dabar žmonės jų pamato vis dažniau. Kai kurie ir pajaučia jų veiklą – plėšrūnai išpjauna avis ir šunis!“ – atskleidžia Alfredas.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv