Patirtis

Outdoor Riga 2024! Didžiausia medžioklės, žvejybos ir laisvalaikio paroda Baltijos šalyse!0

Nuotrauka: is archyvo

„Outdoor Riga 2024“ – tradicinė medžioklės, žvejybos ir laisvalaikio paroda, suburianti kelių Europos šalių prekybininkus, gamintojus ir specialistus, po vienu prekės ženklu apjungianti tarptautinę valčių ir jachtų parodą „Baltic Boat Show“, tarptautinę medžioklės ir žvejybos įrangos bei reikmenų parodą, motociklų, dviračių ir gyvenimo būdo, Moto & velo paroda. Atviroje scenoje numatyti keli pasirodymai, tarp jų – medžioklinių šunų paradas ir medžiojamųjų gyvūnų viliojimo pasirodymas!

Paroda vyks balandžio 5-7 dienomis Rygoje, parodų centre Ķīpsaloje!

Žvilgsnis į praėjusių metų parodą Outdoor Riga 2023!

Medžioklė ir žvejyba

Medžioklės ir žvejybos entuziastai turės galimybę apžiūrėti platų drabužių, aksesuarų asortimentą ir naujausius įrangos modelius. Meškeriotojai galės patobulinti savo žvejybos arsenalą ir gauti vertingų patarimų iš patyrusių ekspertų.
Tačiau medžiotojai turės puikią galimybę atrasti naujausias medžioklės įrankių naujoves ir sužinoti apie naujausius šios srities pokyčius. Papildžius įrangą, rekomenduojame apsilankyti Atviroje scenoje, kur jau trečius metus iš eilės vyks įvairūs ekspertų pristatymai, meistriškumo kursai ir demonstracijos.

Moto ir dviračai

Moto & velo dalije lankytojai turės unikalią galimybę apžiūrėti naujausius visų dydžių ir galingumo motociklus ir dviračius. Besidomintieji taip pat galės sužinoti apie įvairius legendinius ir retus modelius. Be to, ekspertai padės parodos lankytojams – tiek vaikams, tiek suaugusiems – išsirinkti tinkamiausią transportą ar laisvalaikio transporto priemonę. Jei naujos transporto priemonės plane nėra, tuomet parodos lankytojai ir dalyviai galės pasidalinti savo patirtimi su bendraminčiais, taip pat atrasti naujų ir stilingų drabužių bei aksesuarų.

Baltijos valčių paroda

„Baltic Boat Show“ rubrikoje galima apžiūrėti įvairaus dydžio baidares ir SUP lentas, katerius, vandens motociklus ir net motorines jachtas. Net ir ten parodos lankytojai galės apžiūrėti specialią įrangą poilsiui ant vandens bei laisvalaikio praleidimo reikmenis.

Įranga poilsiui gamtoje

Besididžiuojantys aktyviu gyvenimo būdu Ķīpsaloje ras tinkamiausią aprangą, avalynę ir turistines prekes žygiams bei nakvynei. Parodoje „Outdoor Riga 2024“ bus pasiūlyta ne tik geriausia įranga poilsiui lauke, bet ir įvairių ekspertų patarimai, kaip saugiai ir įdomiai praleisti laiką gamtoje. Tai bus puiki proga pažinti naujausius ir inovatyviausius produktus bei technologijas, sukurtas tam, kad poilsis gamtoje būtų patogus ir malonus kiekvienam aktyvaus poilsio mėgėjui.

Laisva scena

Susiję straipsniai

Visas tris parodos dienas žiūrovai turės galimybę stebėti įvairius pasirodymus, demonstracijas ir net pamokas, kurias pasiūlys medžioklės, žūklės, sporto ir rekreacinio inventoriaus gamybos specialistai. Žūklės profesionalai dalinsis savo patirtimi, valčių ir įrangos gamintojai kalbės apie naujausius gaminius ir jų naudojimo privalumus, o žurnalo „Medības“ kūrybinė komanda ir Latvijos moterų medžiotojų klubo „Lady HUNT“ atstovės žiūrovams pasiūlys tradicinį pasirodymą“. Laukinių gyvūnų pritraukimas“ ir žiūrovų meilę pelniusi laida „Medžioklinių šunų paradas“, kuri visuomet sutraukia daugybę susidomėjusių.

Paroda veiks kiekvieną dieną balandžio 5 ir 6 dienomis nuo 10:00 iki 18:00, o sekmadienį, balandžio 7 d., nuo 10:00 iki 17:00 val. Daugiau informacijos svetainėje OutdoorRiga.com

LA.lv