Patirtis

NVO naujienos. LMS Gamta0


MS Gamta vadovas Raimondas Ribačiauskas
MS Gamta vadovas Raimondas Ribačiauskas
Nuotrauka: iš archyvo

Medžiotojai dalyvauja armonikierių šventėje Skambėk širdy, nenustok!

Rugpjūčio 13 dieną Alytaus rajono Alovės seniūnijoje vyko armonikierių šventė Skambėk širdy, nenustok!, traukianti liaudies muzikos mėgėjus iš visos šalies.

Pirmą kartą ši šventė vyko 2016 metais ir nuo tada tapo laukiama tradicija.

„Šios šventės rėmėjas buvo Alytaus skyriaus medžiotojų klubas Varčia, klubo prezidentas Jonas Baliukonis“, – sakė Lietuvos medžiotojų sąjungos (LMS) Gamta pirmininkas Raimondas Ribačiauskas.

Klubo medžiotojai gausius šventės dalyvius supažindino su Varčios miške gyvenančiais gyvūnais, pasakojo apie medžioklės vietą Lietuvos istorijoje, aiškino apie populiacijų valdymo būtinybę. Visi buvo pavaišinti sriuba.

„Klubo Varčia veikla labai patiko šventės dalyviams. Manau, tokia klubo veikla yra pavyzdys, kaip galima kelti medžiotojo įvaizdį visuomenėje“, – medžiotojų iniciatyvą rėmė R. Ribačiauskas.

LMS Gamta naujienos

Trofėjai, elnių kvietimai ir naujas LMS Gamta narys

COVID-19 apribojimai pakeitė medžiotojų kasdienybę ir trofėjų apžiūrų grafiką. Keičiantis sąlygoms keičiasi ir galimybės.
Rugpjūčio viduryje Ignalinos rajono medžiotojų klubas Padysnys ir jo vadovas Mindaugas Survilas pakvietė LMS Gamta medžioklės trofėjų ekspertus įvertinti sumedžiotus trofėjus.

Taip pat vyko mokomasis seminaras, kur asociacijos atstovai aiškino elninių žvėrių atrankinės medžioklės pagrindus bei aptarė medžioklės nūdienos aktualijas.

Susiję straipsniai

Į susitikimą atvyko LMS Gamta prezidentas R. Ribačiauskas, vyr. medžioklės trofėjų ekspertai Jelena Tučina ir Irmantas Vaickelionis. Susitikimas vyko draugiškoje aplinkoje, netilo aktyvios diskusijos apie stirninų, briedžių ir tauriųjų elnių atranką, o I. Vaickelionis mokė elnių viliojimo subtilybių. Susitikimo pabaigoje dalyviai vienbalsiai paprašė priimti medžiotojų klubą Padysnys į LMS Gamta gretas.

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

LA.lv