Patirtis

Neįtikėtina! Medžiotojas ant kelio blokavo briedį, kad neįvyktų eismo įvykis0

Vienas feisbuko puslapio „Žurnalas Medžioklė“ sekėjas papasakojo apie įvykius ant Panevėžio plento, kur jis daugiau nei valandą blokavo briedį, peršokusį per apsauginę tvorą ir visomis išgalėmis norėjusį išbėgti ant važiuojamosios dalies. Tai vyko dieną, kai šiame kelyje labai intensyvus eismas.

„Važiavau į Panevėžį. Per skiriančią tvorą peršoko briedis ir jau ketino kirsti plentą, kurį ir kitoje pusėje irgi saugo metalinė tvora. Sustojau, bet briedis pasiblaškė ir grižo į mano pusę. Buvo keletas pavojingų situacijų, bet visi išvengė bėdos. Kadangi briedis grižo į mano pakelę, tai aš jį griovyje užlaikiau su mašina, kopijuodamas jo judėjimą“, – pasakojo medžiotojas.

Toliau, sekdamas briedžio judesius ir stengdamasis nepraleisti jo ant kelio, medžiotojas judėjo automobiliu tai pirmyn, tai atgal. Pagaliau, nutaikęs ramesnį momentą, vyras sustabdė automobilį ir paskambino gelbėjimo tarnybai telefonu 112.

„Paskambinau 112 ir nusakiau, kokia bėda. Policija informaciją išklausė, bet laukti teko ilgiau nei valandą. Nedrįsau skatinti briedžio keliauti į mišką. Jam tvora buvo problema. Vaizdo įraše matyti, kad jaunas patinas taip ir nesupranta, kaip grįžti per tvorą į mišką, – sakė medžiotojas. – Kai atlėkė „skubi pagalba“, briedis nedrįso vėl eiti į greitkelį. Jis tiesiog jėga išdraskė tvorą ir nuėjo į savo namus.“

Susiję straipsniai

Pabaigoje medžiotojas pridūrė: „Man susidarė įspūdis, kad policija iš tiesų nesupranta, kas vyksta ir kodėl reikėjo jų įsikišimo. Pareigūnams pavyko nukreipti briedį tinkama kryptimi ir jis pateko atgal į mišką. Laimė, gyvūnas ant kelio neišbėgo ir nelaimės pavyko išvengti.“

Žurnalas Medžioklė. Prenumeruok Lietuvos pašte arba ieškok spaudos prekybos vietose!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.