Patirtis

Nacionaliniam safario klubui – 250


Nacionalinio safari klubo nariai viename iš ankstesnių renginių
Nacionalinio safari klubo nariai viename iš ankstesnių renginių
Nuotrauka: Iš archyvo

2024 metais Nacionaliniam safario klubui suėjo 25 metai. Ta proga klubas susirinko Trakuose ir atšventė savo jubiliejų, nariams buvo įteikti proginiai ženklai. Kitą dieną įvyko tradicinė fazanų medžioklė.

Klubo įkūrėjas – žinomas medžiotojas ir vienas pirmųjų Lietuvos safaristų, tarptautinio lygio CIC ir SCI (Safari Club International) trofėjų ekspertas Algimantas Šeškauskas. Apie savo medžiokles įvairiuose pasaulio kraštuose jis yra išleidęs knygą lietuvių ir anglų kalbomis.

Klubas yra įsteigęs apdovanojimus už pasiekimus medžioklėse. Kasmet įteikiamas Bronzinis Liūtas daugiausia safario trofėjų sumedžiojusiam medžiotojui. Sumedžiojęs tam tikrus trofėjų rinkinius klubo narys nusipelno Europos Septyneto ar Lietuvos Penketo apdovanojimų.

Susiję straipsniai

Šiuo metu klubui priklauso 20 aktyvių narių, kasmet prisijungia jaunų medžiotojų. Klubo nariai yra medžioję visuose planetos kontinentuose, kasmet parsiveža daug įspūdžių, trofėjų ir patirties. Ne vienas yra įrengęs savo pasiekimų ekspozicijas, prieinamas visuomenei.

Nacionalinio safario klubo Valdybos narys Gediminas Vaitiekūnas.

LA.lv