Patirtis

Medžiotojus sukvietęs PROTMŪŠIS0


Protmušio organizatorius Richardas Černiauskas sveikina prizo laimėtoją
Protmušio organizatorius Richardas Černiauskas sveikina prizo laimėtoją
Nuotrauka: iš archyvo

Autorius: Ričardas Černiauskas

Šių metų vasario 3 dieną įvyko analogo Lietuvoje neturintis renginys – protmūšis „Šauk taiklią mintį“. Renginys buvo skirtas ne tik gerai praleisti laiką, tačiau buvo norėta suburti į vieną vietą kuo didesnį skaičių medžiotojų ir asmenų kurie nemedžioja, kad galėtume pristatyti save visuomenei, pabendrauti ir parodyti kas yra medžiotojai ir medžioklė, tuo gerinant medžiotojo vardą kitų akyse.

Ar renginys pavyko? Tai jau spręsti ne man, tačiau likome maloniai nustebinti susirinkusia kompanija, kurioje pirmą kartą gyvai matyti žmonės jau po pasisveikinimo atrodė lyg būtume seni draugai. Didelis AČIŪ protmūšių sielai, klausimų sumanytojui ir renginio vedėjui Sauliui Voveriui, kuris sustygavo, pravedė ir padarė tikrai šaunų renginį. Kiek girdėjau, dar dabar sklando kalbos apie šaunųjį vedėją, kurį po renginio žmonės kviečia suorganizuoti panašius pasibuvimus jų kolektyvuose įvairiomis progomis.

protmūšis „Šauk taiklią mintį“

Tikrai renginys nebūtų buvęs toks įsimintinas be rėmėjų, dėl to tik be lieka padėkoti: „ShootingClub.lt“ šaudyklai, kuri įsikūrusi vos 34 km nuo Kauno centro. Šaudymo pramogos yra skirtos visiems, kuriems trūksta šiek tiek adrenalino. Net jeigu nesate laikę šaunamojo ginklo savo rankose „Shooting Club“ Jums padės. Šaudykla Jums siūlo atrasti ir patobulinti šaudymo įgūdžius, o šaudyklos profesionalai Jus apmokys ir padės išsirinkti tinkamiausią šaudymo pramogą.

UAB Dimeka, kuri yra oficialus ir autorizuotas pažangiausių termovizorių gamintojų InfiRay ir Hikmicro atstovas Lietuvoje. Termovizorius medžioklėje yra nepakeičiamas pagalbininkas, todėl Dimeka siūlomi patikimų gamintojų prietaisai yra patys pažangiausi, o unikalūs sprendimai neturi konkurentų rinkoje. Dabar galite matyti dar toliau ir aiškiau.
UAB „Saldva“, kurie gamina nerealiai gerus prieskonius iš kurių vienį yra skirti būtent žvėrienai.

Parduotuvių tinklui „Medžioklis“, kurie žino jog aktyviam laisvalaikiui privalo būti ir geras inventorius ir patogi apranga, kuri ne tik puikiai atrodys, bet ir apsaugos Jus įvairiomis sąlygomis.

Renginio slaptu rėmėju panoręs pabūti Rokas Babarskas, tą paslatį išlaikė ne ilgai.

Ir kaip bebūtų keista, bet renginys tikrai nebūtų įvykęs be Jūsų, kurie dalyvavote. Tikrai liūdina, pasyvus medžiotojų požiūris į tai kas buvo organizuota tam, kad būtume atviri visuomenei, bet smagu, kad atvyko Lietuvos Moterų medžiotojų klubo komanda, taip pat labai sėkmingai medžiotojus atstovavo Ukmergės medžiotojų klubo „Miškininkas“ komanda“, taip pat nepabūgę kelionės iš Kauno maloniai aplankė komanda „ Heidės“. Žemės savininkus atstovavo komanda „Pabiručiai“.

O plačiąją visuomenę atstovavo net dvi komandos, tai „Širvintos United“ ir „Bokštas“. Renginiu domėjosi Žemaitijos ir Dzūkijos atstovai, bet jų renginyje taip ir neišvydome. Taip pat skaudu, kad Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos rajono skyrius į kvietimą pabūti kartu visiškai nesureagavo. Yra tekę matyti, kai po skambučio vidurį nakties dalintis kirviu į porcijas surastą žeistą briedį suvažiuoja apie trisdešimt medžiotojų, o kai renginys skirtas tam kad pabendrauti su visuomene – dalyvavimas patampa nepatogus. Tuomet ir paaiškėja, kad kandidatų į pirmininkų postus skambūs žodžiai „gerinti medžiotojų vardą“ telieka žodžiais, o ta linkme yra visiškai nieko nedaroma.

O komandos rungėsi ne tik linksmai, bet ir aktyviai ir sužibėjo sekančiai: 1 vieta – „Miškininkas“, 2 vieta – „Širvintos United“, 3 vieta – Lietuvos Moterų medžiotojų klubas, 4 vieta – „ Heidės“, 5 vieta – „Bokštas“ ir 6 vieta – „Pabiručiai“.

Susiję straipsniai

Nei vienos komandos neliko neapdovanotos, bei gerą nuotaiką tikiuosi išsivežė visi. Jei pirmas blynas neprisvilęs ir jei pavyks išgirsti Jūsų visų norą susitikti paprotmušiauti vėl, tikiuosi susitiksim vėl spalio 6 dieną, o gal ir anksčiau….

PRENUMERUOKITE Žurnalą kovo 1 d. iki 2023 metų pabaigos!

LA.lv