Patirtis

Medžiotojo istorija. Geriau bebras girioje, negu…0


Nuotrauka daryta naudojant INFYRAI FL 35.
Nuotrauka daryta naudojant INFYRAI FL 35.
Nuotrauka: Viktoras LIpatovas

Ant pilvo net matosi, kur vilnos nera.
Nuotrauka: Viktoras LIpatovas

Vienas medžiotojas per bebrų medžioklę patyrė labai įdomų dalyką. Viktoras Lipatovas pasakoja, kaip visą vakarą praleido prie bebrų griovio, laukdamas stambiojo graužiko.

„Jau artėjo laikas važiuoti namo, bet bebro taip ir nemačiau. Patyrinėjau apylinkę termovizoriumi ir buvau šokiruotas.Pasirodo, kol laukiau, kol bebras atplauks vandeniu, jis laipiojo medžiais. Paskuj pažvelgiau į medį, kuriame buvo įstrigęs bebras. Pasirodo, ten virš to medžio buvo nukritęs stambus medis nugriaužtas. Jis to medžių greičiausiai ėjo. Ir nukrito į Y šakota medį ir istrigo – pateko į spąstus. Nutraukiau jam kančias! – sako Viktoras. – Teko jam padėti „nulipti“! Reikėtų pažymėti, kadangi likau šio metu be termovizorio ir laukiu savo užsakyto Helion 2 XP50, tai pas kolega paskolinau Infyrai FL35. Visai nebloga kokybė.. Nuotraukos geros išeina. Štai ir pasiteisino.“

Esu mačiusi vaizdo įrašų ir nuotraukų, kur lapės laipioja medžiais, kad pagautų voverę ar kieme nugvelbtų zylutėms pakabintus lašinius. Bebro medyje dar neteko išvysti nė vienam iš pažįstamų medžiotojų.

Ačiū Viktorui už nuotraukas ir vaizdo medžiagą! Nuotrauka daryta naudojant INFYRAI FL 35.

Medžiotojos dienoraštis #10. Bebrų medžioklė su šunimis urvuose.

Susiję straipsniai

O kokių stebuklų esate patyrę jūs? Siųskite savo istorijas, vaizdo įrašus ir nuotraukas mums per feisbuką ar el. paštu murkata.sterna@gmai.com.

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv