Patirtis

LMŽD kviečia prisijungti medžiotojus, norinčius tapti mokytojais0

Šaltinis: LMŽD

Didžiausia Lietuvoje medžiotojus vienijanti organizacija – Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija (LMŽD) sukūrė gamtos edukacijos programą “Medžiotojo pamoka apie gamtą”. Projektas startavo šių metų spalio 5 dieną – Tarptautinę mokytojo dieną.

Iki šiol mokyklos klasėse ir gamtoje pravesta 10 gamtos pamokų. Mokytojų ir mokinių atsiliepimai patys geriausi, o susidomėjimas dalyvauti projekte didelis. Vaikų ir mokytojų atsiliepimai labai geri, o medžiotojai labai stengiasi, kad pamoka paliktų įspūdį.

Didėjant darbo krūviui, didėjant įvairių šalies regionų mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų susidomėjimui, didėja poreikis įtraukti daugiau mokytojų – medžiotojų, kurie nori įsitraukti į projektą, eiti į mokyklas ir kalbėti apie gamtą ir gyvūnus.

LMŽD savo feisbuko profilyje pripažįsta: “Todėl norime projektą tęsti toliau ir kviečiame visus, norinčius vesti pamoką, kreiptis į mus dėl informacinės medžiagos skirtos pamokai. O tuos, kurie nori, kad medžiotojai apsilankytų jų mokykloje ir pravestų pamoką, taip pat rašyti el. paštu lietuvosmzd@yahoo.com!”

Iki susitikimų jūsų klasėje!

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv