Patirtis

LMŽD atstovai CIC generalinėje asamblėjoje kalbės apie medžioklės srities situaciją Lietuvoje0

Rygoje šį savaitgalį, birželio 10–11 d., vyksta Tarptautinės medžioklės ir medžiojamosios faunos apsaugos tarybos (CIC) generalinė asamblėja, kurioje rengiama konferencija „Vartok. Saugok. Informuok“. Renginys vyks anglų kalba.

Niekada komunikacija nebuvo tokia svarbi. Esame kaip niekada glaudžiai susiję, ir tai mums suteikia progą dalytis idėjomis, be to, vystyti jas su žmonėmis iš kitų pasaulio šalių. Deja, šiuolaikinės komunikacijos būdas irgi atnešė neigiamų pasekmių. Informacija ir nuomonės tapo labai poliarizuotos. Socialiniai tinklai suteikia individams ir organizacijoms platformą, kur jie gali dalytis savo mintimis, netgi jeigu jos neparemtos faktais. Tai yra žmonių paveikimo būdas, o kartu su augančiu spaudimu didinti biologinę įvairovę ir aplinkosaugos priemonėmis tai kelia iššūkius, kuriuos reikia nedelsiant spręsti.

Kaip pasakoti apie savo pasiekimus? Kaip pateiktos žinios yra efektyviausios? Ko galime pasimokyti iš savo sąjungininkų? Apie tai kalbėsime tarptautinėje konferencijoje Rygoje.

Susiję straipsniai

Lietuvai CIC asamblėjoje atstovaus Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) direktorius Laimonas Daukša, Viešųjų ryšių skyriaus vadovas Deividas Staponkus ir organizacijos teisininkas dr. Feliksas Miliutis, kurio kalba CIC asamblėjoje bus skirta medžioklės ūkiui Lietuvoje.

Padėkite mums augti! Paspauskite PRENUMERUOTI ir varpelio mygtuką!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.