Patirtis

LMS Gamta kviečia į Paroda “Tadas Ivanauskas – medžiojantis akademikas”0

Nuotraukas: Eugenijus Ostašenkovas

Š.m. liepos mėn. 9 d. nuo ankstyvo ryto rinkosi svečiai į Lietuvos Liaudies buities muziejaus Aristavėlės dvare surengtą parodą paprastu pavadinimu “Tadas Ivanauskas – medžiojantis akademikas” , skirtą Tado Ivanausko gimimo 140 metų sukakčiai paminėti.

Parodoje galima buvo susipažinti su Tado Ivanausko atkurtu darbo kabinetu, sodininkystės ir unikaliais medžioklės įrankiais, dokumentais, nuotraukomis, drabužiais. Muziejaus darbuotojai parodos stenduose išsamiai ir kokybiškai nušvietė Tado Ivanausko nuveiktus darbus.

Dvaro lobyne (svirne) Lietuvos medžiotojų sąjunga “Gamta” (toliau LMS “Gamta” ) įrengė medžioklės trofėjų parodą, bei pateikė svarbiausių Lietuvoje gyvenančių gyvūnų aprašymus.

Parodos "Tadas Ivanauskas - medžiojantis akademikas" atidarymas

LMS “Gamta” Trakų skyrius, prezidentas Kęstutis Barišauskas, kartu su Onuškio medžiotojų būrelio vyrais išvirė sriubą ir vaišino visus svečius, Sūduvos medžiotojų sąjungos Marijampolės medžioklinių ragų ansamblis surengė puikų koncertą bei supažindino parodos atidarymo dalyvius su medžioklės signalais.

Į parodos atidarymą atvyko Tado Ivanausko anūkė Eglė Ivanauskaitė su proanūkiai, dalyvavo medžiotojų, meno , kultūros ir mokslo bendruomenių atstovai.

Susiję straipsniai

Paroda veiks iki spalio 15 d. Visus kviečiame apsilankyti ir susipažinti su unikalios ir kontraversiškos asmenybės nuveiktais darbais.

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.