Patirtis

LMS Gamta: Kuriasi Miškų ūkio rūmai0


MS Gamta vadovas Raimondas Ribačiauskas
MS Gamta vadovas Raimondas Ribačiauskas
Nuotrauka: iš archyvo

Birželio 13 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje susirinko miškų ūkio srities mokslo ir mokymo, medienos ruošos, medienos pramonės, medžioklės bei kitų miškų ūkyje veikiančių institucijų atstovai ir pasirašė Lietuvos miškų ūkio rūmų steigimo dokumentus.

Medžiotojų bendruomenei atstovavo Lietuvos medžiotojų sąjunga „Gamta“, Sūduvos medžiotojų sąjunga ir Baltijos medžiotojų sąjunga. Sukūrėme ir pasitvirtinome organizacijos įstatus.

Įkurtų Rūmų tikslas – užtikrinti darnaus miškų ūkio vystymą, ieškoti tvarių ir ilgalaikių sprendimų bei siekti pažangos Lietuvos miškų ūkio sektoriuje. Tikslas labai paprastas, nes iki šiol mes visi atskirai ieškojome įvairių sprendimų, dabar pabandėme suvienyti visas jėgas ir mums pavyko.

Susiję straipsniai

Per visą atkurtos nepriklausomos Lietuvos istoriją pirmą kartą prie stalo be pykčio 8 valandas diskutavo ir kūrė įstatus visų veiklos sričių, kurios susietos su mišku, atstovai. Niekas neabejoja, kad miškas ir medžioklė yra neatsiejamos kategorijos, todėl medžiotojų dalyvavimas šių Rūmų steigime yra natūralus.

Plačiau skaitykite žurnalo priede!

Naujasis žurnalo priedas jau prekyboje!

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.