Medžioklės reikmenys

Kuo EKA Swingblade G4 skiriasi nuo kitų medžioklinių peilių?0

Nuotrauka: Kataryna Šterna

Tai atrodo kaip paprastas peilis su plastikine rankena, bet taip nėra. EKA Swingblade yra lupimo peilis ir mėsos pjaustymo peilis su sukimosi mechanizmu. Specialiai sukurta konstrukcija leidžia peilį išardyti vienu mygtuko paspaudimu ir visiškai išplauti. Prekės ieškokite čia

G4 yra daug geresnis peilis nei ankstesni modeliai, nes jį galima išardyti valymui vienu mygtuko paspaudimu! Puikiai tinka medžiotojui, kuriam rūpi švarus peilis.

Naujojo G4 peilio apvalkalas pagamintas iš specialaus aukštųjų technologijų plastiko ir turi diržo segtuką, kurį galima pasukti 360 laipsnių kampu.

Peilio ašmenys pagaminti iš švediško nerūdijančio plieno Sandvik 12C27 iš vientiso ruošinio. Plienas grūdintas iki 57-59 HRC kietumo pagal Rockwell skalę, taip užtikrinant ilgalaikį jo pjovimo briaunos aštrumo išsaugojimą ir puikų galandimo kampo išsaugojimą.

Ergonomiškai suprojektuota rankena užtikrina patogų ir tvirtą sukibimą bei lengvą naudojimą. Lengvai paspausdami mygtuką galite greitai pakeisti standartinį peiliuką į skinnerį.

Prenumeruokite žurnalą tiesiogiai internetu!

Naujasis priedas. Medžioklės ginklai ir šaudymas

Susiję straipsniai

Naująjį žurnalo numerį jau galima įsigyti spaudos vietose ir internete!

LA.lv