Reklama

IWA 2022: keturios dienos, kupinos adrenalino0

Nuotrauką pateikė reklamuotojas

TEKSTAS: Algė Ramanauskienė

Po trejų metų priverstinės pertraukos didžiausia tarptautinė medžioklės, šaudymo sporto, lauko ir saugumo prekių paroda IWA OutdoorClassics 2022 sugrįžo į Vokietijos Niurnbergo miestą.

Ruoštis šiai parodai su Pulsar komanda pradėjome seniai, jei tiksliau, – daugiau nei prieš metus. Tačiau iki paskutinės minutės nežinojome, ar šis nuotykis įvyks dėl COVID -19 apribojimų, o vėliau – dėl didžiulio šoko, kilusio prasidėjus karui Ukrainoje.

Nepaisant ore tvyrančios nežinomybės, nusprendėme dalyvauti. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo geriausias sprendimas, nes galų gale supranti, kad tik darydamas tai, ką geriausiai moki, gali atnešti teigiamų pokyčių.

Pulsar parodoje IWA 2022

Pokyčių, kurių šiais laikais reikia labiau nei bet kada anksčiau. Kai kurie mūsų, pirmą kartą dalyvaujantys IWA, prieš parodą jutome jaudulį ir nerimą. Tačiau besibaigiant pirmajai dienai IWA jautėmės jau kur kas ramiau. Štai tada prasidėjo tikrosios linksmybės!

Nors į parodą atvežėme rekordinį skaičių (net 13!) naujų Pulsar įrenginių, mūsų tikslas nebuvo vien tik gaminių, kuriais didžiuojamės, demonstravimas ar varžymasis su konkurentais.

Visų pirma, mums buvo labai svarbu sulaukti tiesioginių atsiliepimų iš Pulsar įrenginių naudotojų. Norėjome pajusti auditorijos pulsą. Būdami termovizorių gamintojais ir didžiuodamiesi ženklu Pagaminta Europoje, visada siekiame sąžiningumo ir atvirumo.

Mokomės iš savo klaidų, kad galėtume diegti naujoves ir pristatyti geriausius įmanomus termovizorius. Bet kuriuo atveju, į stendą užsukusių žmonių dėka visos dienos, kurias praleidome IWA, tapo neįkainojama patirtimi!

Kaip pastebėjo parodos organizatoriai, visose parodų salėse buvo galima jausti gyvų susitikimų su klientais ir verslo partneriais malonumą. Tapo akivaizdu, koks buvo didelis poreikis ir susidomėjimas renginiu, kur galima susitikti akis į akį.

Nustumkime šalin drovumą ir pripažinkime – nepaprastai mėgavomės ir žiniasklaidos dėmesiu. Jausmas per keturias parodos dienas buvo toks, lyg patirtum šlovės momentą kelis kartus iš eilės.

Lyg to būtų negana, Pulsar stendas TFBTV (vieno populiariausių vaizdo tinklaraščių The Firearm Blog laidos) buvo nominuotas kaip vienas iš 5 geriausių IWA parodos stendų. Laidos vedėjas ir vykdomasis prodiuseris Jamesas Reeves‘as, dar žinomas kaip @gunshorts, sugrįžo į Pulsar stendą kelis kartus ir noriai gyrė ne tik mūsų įrenginius, kuriuos su malonumu išbandė pats, bet ir stende dirbančių žmonių profesionalumą. Galiausiai J. Reeves‘as nusprendė, kad jam žūtbūt reikia naujųjų žiūronų Merger LRF XP50 jo stovyklavimo nuotykiams ir galbūt dar kelių kitų termovizorių.

Pulsar – pagamintas Lietuvoje!

Bene daugiausia dėmesio sulaukė Merger stendas. Taip pat itin populiarus buvo naujų Pulsar taikiklių asortimentas – nuo mūsų flagmano Thermion 2 iki kompaktiškojo Talion. Vietinė vokiečių publika rodė didžiulį susidomėjimą naujuoju Axion 2 asortimentu (šioje šalyje dar neleidžiama naudoti optinių taikiklių medžioklei).

Štai ką byloja statistika: IWA sugrįžimas pritraukė 19 500 lankytojų, atstovaujančių 111 šalių. Palyginti su ankstesnėmis parodomis, rengtomis prieš pandemiją, lankytojų skaičiaus sumažėjimas akivaizdus. Taip pat pastebimai trūko kai kurių didžiųjų prekių ženklų.
Vis dėlto Pulsar stendas niekada nebuvo tuščias. Priešingai – retai kada rasdavome minutėlę pailsėti. Nestebina ir tai, kad kita savaitė po IWA daugeliui iš mūsų atrodė… lyg pro rūką.

Susiję straipsniai

Tačiau žvelgdami į naujai sutiktų bičiulių nuotraukas ir elektroninius laiškus, prisimename tas keturias dienas, kupinas adrenalino, naujų idėjų ir įdomių pokalbių

Norite nusipirkti žurnalą internetu arba jį užsiprenumeruoti?

LA.lv
Prašome komentuoti mandagiai, nekurstyti neapykantos ir apsieiti be keiksmažodžių.